باشگاه طرفداران محمدرضا گلزار GolzarFanClub
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
جوابیه عجیب صفحه اینستاگرام شرکت نجم آسیا برای اعتراضات به قیمت نجومی بلیطهای مراسم فرش قرمز فیلم سلام بمبئی

این جوابیه فقط در حد یک کامنت در یکی از پستهای این پیج ثبت شده است

najmasia: دوستان عزیز قیمت بلیط برای همه صندلی ها ۳۰۰/۰۰۰ تومان است، ظرفیت سالن کلا ۱۶۰۰ نفر است و ۵۰۰ صندلی توسط خود فیلم خریداری شده - ۲۰۰ صندلی هم میهمانان ویژه تشریفات تجاری ایران هستند و ۲۰۰ صندلی هم قبلا توسط یک برند خریداری شده. 
لذا هفتصد صندلی باقیمانده توسط سینما تیکت فروخته خواهد شد و محاسبه قیمت بلیط هم بر اساس هزینه ها بوده و لطفا در نظر داشته باشید که برای این فیلم اختصاصا هنرپیشه های خارجی به کشور دعوت شده اند و این کار بی سابقه بوده. لذا هزینه بالاتر از استاندارد معمول بوده و برند تشریفات تجاری ایران ضمن احترام به حقوق شما عزیزان برای تامین بخشی از هزینه ها با فروش بلیط به این قیمت موافقت کرده است. ما خیلی تمایل داشتیم که بلیط رایگان توزیع شود ولی به عنوان بخش خصوصی که هیچ رانتی در اختیار نداریم و از طرف هیچ نهادی حمایت نمی شویم امکان تامین این هزینه ها رو نداریم و بابت اینکه پول و رانت در اختیار نداریم از همه شما عزیزان عذرخواهی می کنم.

اینم من به عنوان مدیر وبمون و یکی از گلزاریها میگم:
والا منکه یادم نمیاد ما بلیط رایگان خواسته باشیم. ما بلیط بر حسب قیمت برگزاری کنسرتها در برج میلاد خواستار بودیم که از 150 هزار تومان برای ردیفهای وی آی پی (ردیفهای اول و دوم و سوم) شروع و برای ردیفهای انتهای سالن به 70-60 هزار تومان ختم میشود و طبقه دوم هم در حد 50 هزار تومان قیمت بلیطهاست. شاید شرکت نجم آسیا برای اولین بار باشد که در سالن نمایش برج میلاد میزبانی میکند ولی ما در جریان نرخ فروش بلیط کنسرتهای برج میلاد هستیم. هندیها میان ایران و میبینن سالنی که برای مراسم فرش قرمز اولین فیلم مشترک بین ایران و هند در نظر گرفته شده خالی از جمعیت است. این یعنی آبروی ریزی.


طبقه بندی مطلب : گلزار فنکلاب، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1395/08/30 :: نویسنده :
پست اینستاگرامی محمدرضا گلزار به مناسبت اربعین
طبقه بندی مطلب : گلزار فنکلاب، فعالیت اینستاگرامی محمدرضا گلزار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1395/08/30 :: نویسنده :
خشکسالی و دروغ به طور کامل بایکوت تبلیغاتی شدفیلم سینمایی خشکسالی و دروغ که بدون هیچ دلیل مشخصی با مسایل ممیزی رو به رو شد و از جشنواره فجر کنار گذاشته شد و در آستانه اکران هم مورد تحریم حوزه هنری قرار گرفت حالا حتی با دستور رییس سازمان صدا و سیما هم نمی تواند تیزر تبلیغاتی در تلویزیون داشته باشد!
تلویزیون که به تازگی به فیلمهای سینمایی تیزرهای فراوانی حتی تا ۵۰۰ تیزر اختصاص می دهد به این فیلم تنها ۴۰ تیزر بیست تیزر و بیست زیرنویس اعطا کرد.
بعد از حضور پدرام علیزاده کارگردان فیلم خشکسالی و دروغ در برنامه هفت و طی دو بار نامه نگاری با آقای عسگری رییس سازمان صدا و سیما، ایشان محبت کردند و در نامه دستور دادند تا با فیلم خشکسالی و دروغ مساعدت لازم انجام گردد اما دیروز به ما اعلام شد که فیلم شما اجازه پخش حتی یک تیزر را هم نخواهد داشت!
قابل توجه دادستان محترم آقای منصوری که برای پخش چند تیزر ناخواسته ما از شبکه جم چه مشکلاتی ایجاد شد که کم مانده بود فیلم از پرده سینماها پایین کشیده شود. حال آنکه همین الان فیلمهای دیگر به راحتی می توانند تیزر خود را از جم بدون مشکل پخش کنند. اما ما اجازه نداریم.
ما نمی توانیم تیزر تلویزیونی و ماهواره ای داشته باشیم، نمی توانیم در سطح شهر بیلبورد نصب کنیم و اجازه نداریم از سالنهای پر تعداد حوزه در شهرهای مختلف ایران که متعلق به همه مردم است و نه ملک شخصی استفاده کنیم. 
جالب است که حوزه هنری هم قبلا فیلم ما را تایید کرده بود اما چه شد که یکباره تحریمش کرد؟
این نیروی پنهان که مشخص است کاملا قدرتمند و با نفوذ است چرا اینچنین در برابر خشکسالی و دروغ ایستاده تا با بایکوت کامل تبلیغاتی این فیلم دیده نشود؟ و چرا با سینمای مستقل و فیلمی که در تقبیح دروغ و زشتی روابط پنهان زوجین طرح مساله می کند مقابله می نماید؟
فقط یک جواب به ذهنمان می رسد منافقانی که پنهانی فریبکار و دروغگو دارند با ظاهری ساختگی در جای جای بخشهای فرهنگی این سرزمین نفوذ کرده اند که با دیدن خود در این فیلم لرزه بر وجودشان می افتد که بیش از پیش روی ناپاکشان برملا و افشا نگردد.
خدایا ما را از دروغ و دورویی که سرمنشا خشکسالی است نجات بده.

منبع: صفحه کارگردان فیلم و صفحه اینستاگرام فیلم خشکسالی و دروغ


طبقه بندی مطلب : گلزار فنکلاب، عكس های محمدرضا گلزار، فعالیت سینمایی محمدرضا گلزار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1395/08/30 :: نویسنده :
کلیپی از فیلم دلم میخواد

این کلیپ رو عمو بهمن فرمان آرا در صفحه اینستاگرامشون گذاشتند. البته دو تا کلیپ بود ولی زمان کلیپها کوتاه بود و براتون تلفیقش کردم.طبقه بندی مطلب : گلزار فنکلاب، عكس های محمدرضا گلزار، فعالیت سینمایی محمدرضا گلزار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1395/08/29 :: نویسنده :
تجدید خاطره محمدرضا گلزار با عکسهای هندوستانطبقه بندی مطلب : گلزار فنکلاب، عكس های محمدرضا گلزار، فعالیت اینستاگرامی محمدرضا گلزار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1395/08/28 :: نویسنده :
عکسهایی از محمدرضا گلزار


celebrities_new_news: یاسمن اشراقی نتیجه امام خمینی در کنار رضا گلزارعیادت محمدرضا گلزار از اصغر شاهوردی
دو هفته قبل


منبع: صفحه اینستاگرام اصغر شاهوردی


طبقه بندی مطلب : گلزار فنکلاب، عكس های محمدرضا گلزار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1395/08/28 :: نویسنده :
قیمت نجومی بلیط اکران خصوصی فیلم سلام بمبئی

موسسه نجم آسیا برگزار کننده مراسم
Najm.Asia:  021-88390409 برگزار کننده انحصاری فرش قرمز، اکران خصوصی و کلیه رویدادهای فیلم سینمایی سلام بمبئی با حضور هنرمندان ایران و هند 13 آذرماه برج میلاد WWW.PORTAL.GOLD www.IranCIP.ir

این موسسه در صفحه اینستاگرام خود قیمت بلیط مراسم اکران خصوصی فیلم سلام بمبئی برای هر نفر از مردم عادی را سیصد هزار تومان پیش بینی کرده و اعلام کرده حداقل یک میلیارد تومان هزینه چند روز اقامت مهمانان هندی فیلم میشود. البته این خبر موجب بهم ریختن صفحه کارگردان فیلم سلام بمبئی عمو قربان محمدپور شده و طرفداران فیلم سلام بمبئی و سوپراستارهای فیلم سلام بمبئی به این قیمت نجومی بلیط مراسم اکران خصوصی اعتراض دارند. از شما دوستان خواهشمندم لطفا اعتراضات رو در صفحه اینستاگرام شرکت نجم آسیا ثبت کنین تا از طرف این شرکت که برگزار کننده مراسمه اصلاحی انجام بگیره.طبقه بندی مطلب : گلزار فنکلاب، عكس های محمدرضا گلزار، فعالیت سینمایی محمدرضا گلزار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1395/08/28 :: نویسنده :
اعلام آمار فروش فیلم خشکسالی و دروغ

film_news: 
جدیدترین آمار فروش فیلم هاى در حال اكران
.
"فروشنده" : 15 میلیارد و 400 میلیون تومان (77 روز)
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
"خشکسالی و دروغ" : 2 میلیارد و 330 تومان (51 روز)
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
"سیانور" : 1 میلیارد و 886 میلیون تومان (30 روز)
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
" آس و پاس " : 1 میلیارد و 600 میلیون تومان ( 30 روز )
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
" نیمه شب اتفاق افتاد " : 1 میلیارد و 80 میلیون تومان (30 روز)
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
" متولد ٦٥" : 605 میلیون تومان (23 روز)
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
" نفس ": 360 میلیون تومان ( 9 روز)
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
"یتیم خانه ایران": 295 میلیون تومان (23 روز)
. . . . . . . . . . . . . . . . .
"این زن حقش را مى خواهد" : 273 میلیون تومان (34 روز)


طبقه بندی مطلب : گلزار فنکلاب، فعالیت سینمایی محمدرضا گلزار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1395/08/28 :: نویسنده :
کلیپهایی از پشت صحنه فیلم سلام بمبئی 
با حضور محمدرضا گلزار

امشب پنجشنبه 27 آبانماه گلزارمون و همچنین صفحه آفیشیال فن پیج گلزارمون در اینستاگرام دو کلیپ از پشت صحنه فیلم سلام بمبئی گذاشتند که اولیش مربوط به ریکشا سواری گلزارمون در بخشی از فیلم سلام بمبئی و کلیپ دوم مربوط به اشتیاق هندیها برای عکس یادگاری گرفتن با گلزارمون در پشت صحنه فیلم هستش که به دلیل اینکه مدت زمان ایندو کلیپ کوتاه بود با هم میکسشون کردم و براتون میذارم.طبقه بندی مطلب : گلزار فنکلاب، عكس های محمدرضا گلزار، فعالیت سینمایی محمدرضا گلزار، فعالیت اینستاگرامی محمدرضا گلزار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1395/08/27 :: نویسنده :
اعلام برنامه اکران فیلم سلام بمبئی در کشور انگستان و مراسم فرش قرمز به همراه سوپراستارهای ایرانی فیلم سلام بمبئیparsianfilm_london: اكران سراسرى تور انگلستان فیلم ( سلام بمبئى ) همراه با مراسم فرش قرمز با حضور محمد رضا گلزار و بنیامین ماه ژانویه 2017 در سینماهاى انگلستان ( لندن-منچستر)
طبقه بندی مطلب : گلزار فنکلاب، فعالیت سینمایی محمدرضا گلزار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1395/08/27 :: نویسنده :


( کل صفحات : 8 )    1   2   3   4   5   6   7   ...   
بیوگرافی گلزار

بیوگرافی محمدرضا گلزار:

تک سوپر استار سینمای ایران مهندس محمدرضا گلزار دارای تحصیلات مهندسی مکانیک با رتبه 5 کنکور،

برای فیلم شیش و بش در سومین «جشنواره فیلم‌های ایرانی در تورنتو» در سال ۱۳۹۰ از محمدرضا گلزار تقدیر شد.

محمدرضا گلزار به عنوان «خوش‌پوش‌ترین بازیگر سینمای ایران » در نظرسنجی مجله «زندگی ایرانی» در سال ۱۳۹۰ برگزیده شد.

در بخش تجلیل و نکوداشت دومین «جشنواره فیلم‌های ایرانی در تورنتو » در سال ۱۳۸۹، از ۱۰ سال بازیگری محمد رضا گلزار به عنوان «تک ستاره سینمای ایران» تجلیل و جایزهٔ این بخش به وی اهدا شد.

انتخاب محمدرضا گلزار به عنوان «مرد شایسته ایران » در نظرسنجی مجله «پوشش» در سال ۱۳۸۹.

کاندیدای بازیگر نقش اول مرد برای فیلم بوتیک در جشن «دنیای تصویر» در سال ۱۳۸۴.

کاندیدای لوح زرین انتخاب ویژه سال برای فیلم بوتیک در دوره ۵ منتخب سایت ایران اکتور (بهترین‌های سال) در سال ۱۳۸۴.

برنده تندیس حافظ ویژه هیأت داوران: برای محمدرضا گلزار به خاطر نقش آفرینی در سریال "عاشقانه" و فیلم سینمایی "سلام بمبئی" در جشن مجله دنیای تصویر مرداد 1396.

متولد 21 ماه مارس 1977 میلادی و 1 فروردین ماه 1356 شمسی (1/1/56)،

دارای دو برادر و یک خواهر،

اصالتا آذری،

ساکن شهر تهران هستند.

-------------------------------------

فعالیت سینمایی محمدرضا گلزار:

گلزار فعالیت هنری خود را از سال 1376 به عنوان گیتاریست آغاز کرده و سینما را در سال 1379 با بازی در اولین فیلمش "سام و نرگس" تجربه کرد.

محمدرضا گلزار در کارنامه هنری خود بازی در فیلم های مختلفی را داشته و تا به امروز او رکورد دار بازی در پرفروش ترین فیلمهای تاریخ سینمای ایران است.

محمد رضا گلزار بازیگری و مدلینگ را در اولویت اصلی فعالیتهای خود قرار داده و در حال حاضر به عنوان "تک سوپر استار سینمای ایران" مشغول به کار بازیگری است.

-------------------------------------

فعالیت مدلینگ محمدرضا گلزار:

گلزار با توجه به علاقه زیاد به دنیای مد و مدلینگ توانست در سال 80 به عنوان اولین فتو مدل مرد در طول سه دهه اخیر ظاهر شود و گامی موثر در این زمینه برداشته و فصلی نو را در صنعت تبلیغات ایران رقم بزند.
محمدرضا گلزار مدل تبلیغاتی برندهای ایکات و GUM و ساعت لوندویل بود.

-------------------------------------

فهرست آثار سینمایی گلزار:
(به ترتیب الفبا)


آتش بس*

آینه بغل

بالای شهر و پایین شهر

بانویی از ماه (اکران نشده)

بوتیک

تله

توفیق اجباری*

تو و من*

چشمان سیاه

خشکسالی و دروغ*

در امتداد شهر

دلم میخواد (در نوبت اکران)

دموکراسی تو روز روشن

دو خواهر*

زمانه

زهر عسل

سام و نرگس

سلام بمبئی*

سریال ساخت ایران

سریال عشق تعطیل نیست

سریال عاشقانه

سیزده گربه روی شیروانی

شام آخر

شام عروسی

شیش و بش*

کلاغ پر

کما

گل یخ

مادر قلب اتمی

مثل آن شب (فیلم کوتاه)

مجنون لیلی


(فیلمهایی که با ستاره مشخص شده اند دارای رکورد فروش و ورود به باشگاه فیلمهای فروش میلیاردی سینمای ایران هستند.)

-------------------------------------

فهرست ترانه های محمدرضا گلزار :
(برحسب تاریخ انتشار)

همه چی آرومه 1388

یه موقع هایی دلم میگیره 1389

کارو به اینجا رسوندی 1392/11/5

باور کن دنیامی 1392/11/24

روز برفی 1392/12/24

من دلم تنگ میشه واست 1393/8/30

چه خوبه دنیامون 1394/6/26

جات خالیه 1394/6/11

دلم شکست 1395/3/28

بهت عادت کردم 1395/4/16

نگو نه 1395/5/10

بگو آره 1395/5/28

لعنتی 1395/9/20

چی شد 1395/10/18

چطوری دیوونه 1395/10/26

از تو چه پنهوون 1395/12/16

عاشق نبودی 1396/1/17

تو که نیستی 1396/2/13

منو اصلا ندید 1396/4/15

همه رفتن 1396/4/29

مطالب پیشین
آلبومهای عکس
نویسندگان
صفحات متصل
جستجو

آمار سایت
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

کانال تلگرام محمدرضا گلزار 

دانلود فیلمهای محمدرضا گلزار

کانال آپارات ریزار

Flag Counter