باشگاه طرفداران محمدرضا گلزار GolzarFanClub
درباره وبمون


وبلاگ باشگاه طرفداران محمدرضا گلزار شهریور ماه سال 87 تاسیس شد و در ابتدا نام وبمون باشگاه مردانه محمدرضا گلزار بود که با نام ریزار که آدرس وبلاگمون هستش همخوانی داشت. باشگاه طرفداران گلزار نخستین وبلاگ مرجع حامی مهندس محمدرضا گلزاربا سابقه یک دهه فعالیت مستمر و مدام زیر نظر مستقیم محمدرضا گلزار هستیم و لازم به ذکر است که نام باشگاه طرفداران گلزار را خود محمدرضا گلزار عزیزمون در سال 88 برای وبلاگمون انتخاب کردند. ما توانستیم در این سالها ضمن اطلاع رسانی صحیح ترین اخبار فعالیتهای متنوع و متفاوت محمدرضا گلزارمون ، تازه ترین عکسهای سوپراستار را در شبکه های اجتماعی مجازی (فیسبوک و اینستاگرام و تلگرام) را بدون هیچ وقفه ای و در زمان خودش اطلاع رسانی کنیم. ما توانستیم فعالیتهای محمدرضا گلزارمون را زیر نظر ایشان در زمینه های مختلف ورزشی و هنری و سینمایی و مدلینگ و تبلیغاتی را در اختیار طرفداران و هواداران سوپراستارمون قرار دهیم. ما توانستیم ضمن کسب اعتماد خاندان محترم گلزار و محمدرضای عزیزمون در بین هواداران و گلزاریهای نازنین بدون هیچگونه تبلیغاتی و با خلوص نیت و احترام به تمامی سلایق هواداران سوپراستارمون بمانیم و افتخارمان کسب محبت و اعتماد گلزارمون و هواداران ایشان است. تمامی شما گلزاریهای نازنین مثل خواهر و برادرهای من هستین و از صمیم قلب براتون آرزوی بهترینای زندگیتان رو دارم.


پستهای پیشین
نویسندگان
برگزیده های وبمون
گزارش متنی از سانس اول 
کنسرت محمدرضا گلزار و بند ریزار 
ششم دیماه 98 سالن میلاد نمایشگاه

ششم دیماه یکی از زیباترین و دوست داشتنی ترین شبای زندگیم شد که دوست دارم واستون تعریفش کنم.
بلیط من سانس اول یعنی ساعت هفت بود. ساعت شیش و نیم رسیدم نمایشگاه و بعد از عبور از پارکینگ و رسیدن به سالن میلاد در صف تایید بلیط واستادم. بعد از عبور از بازرسی بدنی با آسانسور رفتیم طبقه سوم و سالن انتظار برای ورود به سالن. بازم از بیلبورد و بنرهای کنسرت خبری نبود. انگار امسال سالن میلاد قصد نداره تو کنسرتهای رضا گلزار اجازه بده بنری تو سالن انتظار گذاشته بشه و مردم واسه دلخوشی هم شده با عکس گلزارمون عکس بگیرن. 
نیم ساعت تا چهل دقیقه تو سالن انتظار نشستیم تا درهای ورودی باز بشه. چند تا دختر و پسر و فن پیجهایی که به چهره میشناسمشون رفته بودن با گلزارمون عکس گرفته بودن تو بک استیج و داشتن گوشه ای با آب و تاب از نحوه رفتنشون به بک استیج تعریف میکردن و چند نفر دیگه هم با حسرت تماشاشون میکردن و بغض کرده بودن که چرا اونا نتونستن برن عکس بگیرن. 
درهای سالن که باز شدن ساعت هفت و ده دقیقه بود تا رفتیم و سره جاهامون نشستیم و سالن پر از جمعیت شد و مانیتور بزرگ سالن روشن شد و مثل همه کنسرتهای ریزار قسمتهایی از مسابقه برنده باش نمایش داده شد بعد تیکه های فیلمهای گلزارمون نمایش داده شد (سریال ساخت ایران و مادر قلب اتمی و آتش بس و عاشقانه) و یه کلیپ خیلی جذاب که بخشهایی از کنسرت تیرماه گلزارمون و بند ریزار در همین تهران بود نمایش داده شد. 
ساعت ده دقیقه به هشت اعضای بند ریزار اومدن رو سن و با شمارشگر معکوس پنجاه تا صفر سوپراستارمون به روی سن اومدن. حتمن از عکسها متوجه شدین که سانس اول گلزارمون کاپشن آبی و تیشرت سفید و شلوار جین آبی کمرنگ تنشون بود. کنسرت با آهنگ چطوری دیوونه شروع شد و بعد از اولین آهنگ گلزارمون با مردم سلام و احوالپرسی گرمی کردن و گفتن هفت ماهه که تهران کنسرت نداشتم دلم خیلی براتون تنگ شده بود حتی واسه جیغهای الکیتونم دلم تنگ شده بود.
گلزارمون قبل از اینکه اهنگ جدیدشونو اجرا کنن، داشتن آهنگو معرفی میکردن و توضیح درباره ساخت اهنگ میدادن که یهویی یه جوکر در سایز کودک اومد رو سن. امیر عباس بود که از پشت سن اومد کنار گلزارمون ایستاد. خیلی بامزه امیر عباس کت و شلوار قرمز پوشیده بود و موهاشو سبز رنگ کرده بود و صورتشم گریم ویژه جوکر کرده بود. گلزارمون میکروفون دستش داد تا با مردم سلام علیک کنه و داشت یه شعری درباره گلزارمون میخوند که گلزارمون بغلش کرد و خاست بوسش کنه گفتن منکه رنگی نمیشم تو گریم داری اگه ماچت کنم؟ امیر عباس گفت شاید رنگی بشی و گلزارمون خندید و میکروفون ازش گرفت و دستشو گرفت و بردتش از سن بیرون. بعد از اجرای اهنگه جدید گلزارمون از همه پرسیدن چطور بود که همه جیغ زدیم و عالی بود گفتیم.
وسطه اجرای ترانه باور کن دنیامی یهو یه آقای جیمی جامپ (تو فوتبال این اتفاق میوفته که یهو یکی از تماشاچیان میره تو زمین و بازیو بهم میریزه و حراست میان و از زمین بیرون میبرنش) از ردیف سوم وی آی پی از روی صندلیها پرید رفت رو سن و گلزارمونو بغل کرد. خوده گلزارمونم اولش خیلی متحیر شده بود و حراست و بادیگاردها دویدن طرف گلزارمون که مبادا این اقا به گلزارمون اسیب بزنه ولی اون اقا گلزارمونو محکم بغل کرده بود و از تو بغل گلزارمون بیرونم نمیومد. گلزارمون دید اینجوریه و این آقا داشت در گوشی با گلزارمون باهاشون حرف میزد به حراستیا اشاره کرد که برن عقب و اون اقا با گلزارمون روی سن سلفی هم گرفت و گلزارمون با اشتیاق قبول کرد و اجازه داد اون آقا سلفیشو بگیره ولی بعد که اون آقا اومد از سن پایین حراستیا اومدن بردنش از سالن بیرون و این موضوع باعث شد گلزارمون برای چند دقیقه خیلی ناگهانی (حتمن برای حمایت از اون اقا) از سالن بیرون رفتن به پشت صحنه که صدای دعوا از بک استیج میومد!!!! بعده چند دقیقه گلزارمون اومدن رو سن و به ادامه کنسرت برگشتیم!!!! متاسفانه چند تا دختر دیگه هم از گوشه کناره سالن به هر قیمتی میخاستن برن رو سن و با گلزارمون عکس بگیرن که با دعوای حراستیا ناچار میشدن برن سره جاشون بشینن. 
بزارین از خوبیایه کنسرت بگم. مهمانان ویژه کنسرت علاوه بر امیر عباس که گفتم آقای مازیار فلاحی و حامد برادران و خانم کیمیا و بازیگر سریال عاشقانه و خانم الهه حصاری و تهیه کننده برنده باش و تهیه کننده سریال عاشقانه و اهنگسازان ترانه های گلزارمون بودن که توسط گلزارمون معرفی میشدن. یکی از مهمانان خاص گلزارمون مادربزرگ گلزارمون بودن که گلزارمون گفتن خیلی مادربزرگمو تشویق کنین.
گلزارمون میگفتن حالا بگین فردا کیا امتحان دارن که نصفه بیشتر سالن جیغ زدن. گفتن مثکه بد موقع یادتون انداختم. یه هفته تعطیل بودین عوضش (بخاطر آلودگیه هوا مدارس تعطیل بود).
یه جا گلزارمون گفت به افتخاره من یه جیغ بزنین بعد مردم زیاد جیغ نزدن گلزارمون گفت انگار عادی شدم براتون نه؟ به روی خودتون نمیارین من معروفما... دیگه سالن رفت رو هوا از جیغ و فریاد مردم.
یه بار دیگه بین دو آهنگ بچه ها میگفتن بابا هوشگله گلزارمون گفت خوب منم میگم باباهوشگله باز دوباره سالن رفت رو هوا.
ساعت نه بود که به گلزارمون گفتن دیگه کنسرت رو تموم کنن. هی جیغ زدیم اهنگه جدید که اخرشم نفهمیدیم اسمش درست چیه رو بازم بخونن که بعده آهنگه بارون و از تو چه پنهوون گلزارمون رفتن بک استیج وقتی برگشتن گفتن رفتم اجازه گرفتم که باز اهنگه جدیدمو براتون بخونم که  اخرین آهنگ ترانه جدیدشونو دوباره اجرا کردن که خیلی بهمون چسبید.
ببخشین دیگه گزارشم کم و کسری داره. ایشالله خوشتون اومده باشه. خیلی سعی کردم نکات جذاب کنسرت رو براتون بگم. ولی یه گله خیلی بزرگ دارم از طرفداران.
چرا یه عده طرفداران شعورشون نمیرسه که نباید تو کنسرت و وسطه اجرای کنسرت گلزارمون نباید دنبال سلفی گرفتن با گلزارمون باشن؟ هر کی سانس اول بود خودش با چشم خودش دید که اون آقا هم که پرید از روی صندلیها خودشو رسوند به سن و با گلزارمون سلفی گرفت حراستیا اومدن طرفو از سالن بردن بیرون و گلزارمون کنسرتو ول کرد و رفت بک استیج که از اون آقا دفاع کنه. وقتی این نمونه رو خودتون با چشمتون دیدین دیگه چرا بقیه از جاتون بلند میشین و میخاین سلفی بگیرین با گلزارمون وسط اهنگ خوندنشون؟ چرا شعور یه عده نمیرسه که کنسرت مثه باشگاه نیست که پا میشین میرین دم باشگاه با گلزارمون سلفی میگیرین و گلزارمون با مهربونی قبول میکنن. گلزارمون که به خاطر طرفداران با همه استرس و فشار روحی که واسه اجرای کنسرت دارن ولی با خوشرویی قبل و بعده کنسرت اومدن و با چند نفر عکس گرفتن. شعور داشته باشین و بفهمین و یاد بگیرین که نباید نظم کنسرت گلزارمونو بهم بریزین و باعث ناراحتی گلزارمون بشین.
ببخشین سرتونو درد آوردم!!!!

نوع مطلب : گلزار فنکلاب، فعالیت موسیقی محمدرضا گلزار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه دهم دی 1398 01:51 بعد از ظهر
من سانس ۱ بودم و حراست نمیذاشت کسی به استار نزدیک شه ، اون پسره هم مهمون آقا رضا بوده حتما که رفته روی استیج باهاشون عکس گرفته .


اگه مهمون بود که اون حرکتو نمیزد از روی صندلیا بپره. میرفت بک استیج با خیال راحت سلفیشم میگرفت.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آلبومهای عکس
آمار وبمون
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic