باشگاه طرفداران محمدرضا گلزار GolzarFanClub
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
گزارش متنی کنسرت محمدرضا گلزار و بند ریزار 
بیست و نهم آذرماه 96 سالن میلاد نمایشگاه تهران


دوستان با اجازتون یک گزارش کوچولو از کنسرت براتون مینویسم. گزارش که نیست بیشتر دوست دارم احساس پرشور و نشاطیه که از سوپراستارمون بهمون رسید و شب زیبایه کنسرت برامون خاطره شد رو واستون تعریف کنم.

بقیه در ادامه مطلبما سانس اول کنسرت بودیم. ساعت شیش رسیدیم نمایشگاه. چون ماشین نداشتیم دم در ایستادیم تا در اصلی نمایشگاه باز بشه. سرمای هوا قابل تحمل بود ولی آلودگیه هوای تهران خیلی آزار دهنده بود. طرفداران گلزاری ماشالله همگی دم در ایستاده بودن. بالاخره ساعت شیش و ربع اجازه ورود دادن و تا سالن میلاد ده دقیقه هم پیاده روی کردیم. وقتی رسیدیم جلوی سالن میلاد بازم باید منتظر میشدیم تا در سالن میلاد باز بشه. کلی سلفی از خودمون گرفتیم. جمعیت هم ماشالله هر لحظه بیشتر میشد و کم کم ازدحام جمعیت میشد.
نوبت چک کردن بلیطها که شد داستان شد. یک نفر مسوول گذاشته بودن واسه چک کردن بلیطها اونم جوگیر شده بود فقط غر میزد. همش میگفت عینه بچه مدرسه ایها صف ببندین. جمعیت خانمها هم زیاد بود همه کلافه شده بودن. هر چقدرم به اون مسوول میگفتیم آخه کسی بدون بلیط نیومده میخاست یه جوری امر و نهی کنه و اذیت میکرد که حتمن باید دونه دونه بلیطها رو چک کنه.
بعد نوبت کنترل کیفهای خانمها رسید که اونم یه سری دیگه صف بستیم تا از در کنترل گشت بدنی رد شدیم و بالاخره رسیدیم آسانسورهای سالن میلاد که باید میرفتیم طبقه سوم.
وقتی رسیدیم طبقه سوم همه چی آروم و خوب شد. وقتی وارد سالن انتظار شدیم استندهای سانی نس و جایگاه مخصوص عکاسی با بورد سانی نس با عکس سوپراستارمون خودنمایی میکرد و همه میخاستن عکس بگیرن. کلی سلفی هم اونجا گرفتیم با استندها و بورد بزرگ عکسه گلزارمون. میزهای آبمیوه سانی نس هم به مردم به طور رایگان برای پذیرایی آماده بود که اونجا هم کلی خوش گذروندیم و آبمیوه خوردیم.  
بالاخره دربهای اصلی سالن باز شد و تونستیم بریم توی سالن کنسرت و صندلیهامونو پیدا کردیم و نشستیم. نصفه بیشتره طرفداران گلزاری و فن پیجها رو هم دیدیم و کلی باهم گپ زدیم.
ساعت از هفت گذشته بود ولی هنوز کنسرت شروع نشده بود. دختر کوچولوی بامزه ای کنار من نشسته بود که خیلی دقیق و تیز بود و همش دنبال گلزارمون میگشت تا باهشون عکس بگیره. شبهای قبل از کنسرت اعضای بند ریزار از لباسهای کنسرت و اعضای بند استوری گذاشته بودن که سوییشرتهای رنگی با آرم بزرگ ریزار بر جلوی لباساشون طراحیه لباساشون بود. اون دختر کوچولو هم هر مردیو که کلاه کپ سرش بود و سوییشرتش آرم ریزار داشت ازش عکس میگرفت. 
با شمارش معکوس ال سی دیهای سالن روشن شدن و اول تیزر سانی نس و بعدش قسمتهایی از فیلمهای گلزارمون نمایش داده شد. حدود ده دقیقه هم فیلمها رو تماشا کردیم تا حدود هفت و ربع بود که اعضای بند ریزار روی سن اومدن و با زدن آهنگ چطوری دیوونه گلزارمون روی استیج اومدن و فریاد خوشحالی و تشویقهای مردم سالن رو منفجر کرد.
سلام و احوالپرسیه گلزارمون با مردم باز دوباره جیغ و فریادهای مردم رو به هوا برد. گلزارمون میگفتن یه جیغ و سوت بلند بزنین امشب چه حالی میخاییم بکنیم. بعدم آهنگه بگو باشه رو خوندن. طراحیه جالب نوازندگی دو نفره آقایان ماکان و علیرضا که از پشت بهم میچسبن و ساز میزنن بخشه خیلی خاصه آهنگه بگو آره هستش که این حرکتشونو من خیلی دوست دارم. گلزارمون مرتب روی استیج راه میرفتن و برای ابراز علاقه مردم دست تکون میدادن و آخرشم که آهنگ تموم شد گفتن خوب خیلی دوستون دارم.
بعد خاطره دیدارشون با شاهرخ خان در هندوستان رو تعریف کردن وقصدشون این بود که بگن ما ایرانیا توی همه صفحات اجتماعی به فارسی کامنت میزاریم که هم دعوا میکنیم هم درخواست لایک و فالو از سلبریتیهای خارجی داریم و اینجوری به خارجیها ابراز علاقه میکنیم ولی از فوتبالیستهای خودمون حمایت کمی میکنیم. در اصل گلزارمون میخواستن بگن که باید از فوتبالیستهای کشورمون که عازم مسابقات جام جهانی هستن خیلی بیشتر از خارجیها حمایت کنیم و فرهنگ ایرانی رو تو فضای مجازی تخریب نکنیم.
بعد ترانه عاشق نبودیو اجرا کردن که همزمان قسمتهایی از سریال عاشقانه بر روی ال سی دیهای سالن نمایش داده میشد.
بعد آهنگه بهت عادت کردم رو اجرا کردن. طراحیه لباسهای گلزارمون هم مثل همیشه با آرم فیلیپ لین خودنمایی میکرد که تیشرت گلزارمون خیلی دوست داشتنی بود و کاپشن براق طلایی خوشگلی اول تنشون بود و وقتی گرمشون شد کاپشنشونو درآوردن.
بعد خاطره پروازشون با ترکیش ایرلاین رو تعریف کردن که از آمریکا برمیگشتن صندلی گلزارمون با مسافره دیگری جابجا شده بود و استارمون بعد از کلی صحبت با مسافرین و احوالپرسیه عجیب خارجیها که از تعویض صندلیشون ناراحت بودن صندلیه درست گلزارمون رو بهشون دادند و پذیراییه بسیار گرمی هم از استارمون شده بود چون ایشون توی خواب آهنگ میخوندن مهمانداران خیلی حواسشون بوده که جای استارمون خیلی خوب باشه تا خواب راحتی داشته باشن.
بعد نوبت اجرای خیلی جذاب و دیدنی ترانه کارو به اینجا رسوندی بود که سبکه خاصی همه اعضای بند به همراه گلزارمون در یک ردیف روی صندلیهای مکعب شکلی نشستن و با اجرایی خاص و متفاوت ترانه رو اجرا کردند. و بلافاصله بعدشم آهنگه یه نمه بارون زده رو در همون حالت نشسته اجرا کردند که تقریبا در هیچ کنسرتی تا حالا اجرا نکرده بودند یا شاید من یادم نمیادش ولی توی کنسرتهای تهران تا حالا این آهنگشونو اجرا نکرده بودن.
بعد گلزارمون که ماشالله نوازنده خیلی چیره دستی هستن با گیتار واسمون دف زدن و بعد رفتن پشت جاز نشستن و آهنگه معروف جکسون رو زدن.
بعد پرکاشن و تومبا زدن وبعد آهنگه روز برفیو اجرا کردن و همه سالن چراغه موبایلاشونو روشن کردن و نور پردازیه زیبایی تو سالن درست شد.
آهنگه همه رفتن و لعنتی آخرین آهنگهایی بودن که سانس اول اجرا کردن گلزارمون. در بین دو سه تا آهنگهای آخر هم مهمانان ویژه و دوستانشونو گلزارمون معرفی کردن. خصوصا تهیه کننده و کارگردان سریال ساخت ایران دو که قراره به زودی فیلمبرداریش شروع بشه رو معرفی کردن.
از خانواده گلزارمون هم مادر و مادربزرگشون و مارال جون برادر زاده گلزارمون در سانس اول مهمون ویژه بودن.
گزارشم که بهتره بگم تعریفاتم از کنسرت گلزارمون در شبه شبه یلدا تموم شد. ببخشین که در همین حد تونستم واستون تعریف کنم. خیلی شب دوست داشتنی و دلچسبی بود و خیلی خوش گذشت. فیلمهایی که از کنسرت گرفتم زمانشون بیشتر از پنج دقیقه هستش و باید کات بدم تا بتونم براتون آپلود کنم. همه تلاشمو میکنم این کارو زودتر انجام بدم. مرسی که گزارشمو خوندین.

زمان گزارش نوشتن: سی ام آذرماه 96 ساعت 15


نوع مطلب : گلزار فنکلاب، فعالیت موسیقی محمدرضا گلزار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه سی ام آذرماه سال 1396 :: نویسنده :
یکشنبه سوم دیماه سال 1396 02:14 بعد از ظهر
کدوم اهنگشو ساتس دو نخونده بود؟


نمیدونم شنیدم لعنتیو نخوند.
جمعه یکم دیماه سال 1396 10:02 بعد از ظهر
راستس این سوال منم هست که خورشیدهم بود کنسرت؟؟؟


آخه مگه میشه نبوده باشه. اینا پرسیدن داره.
جمعه یکم دیماه سال 1396 10:01 بعد از ظهر
سانس دوم زلزله اومده بوده اونایی که اون جا بودن چه حالی شدن بیچاره ها.
استارمون هم نیست همیشه بعد کتسرت پست میزاشت ایندفعه خبری نیست ازشون .یعنی چه حالی شده استاراون موقع که زلزله اومده


فقط یک آهنگ رو گلزارمون اجرا نکردن واسه سانسه دومیا. اینجوری شنیدم. زلزله هم اومده گلزارمون رو از سالن بردنشون و خیلی ریلکس و خوب بودن. فقط به خاطر امنیتشون کنسرت رو زودتر تمومش کردن.
جمعه یکم دیماه سال 1396 01:10 قبل از ظهر
خورشید نیومده بود ؟
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


بیوگرافی گلزار

بیوگرافی محمدرضا گلزار:

تک سوپر استار سینمای ایران مهندس محمدرضا گلزار دارای تحصیلات مهندسی مکانیک با رتبه 5 کنکور،

برای فیلم شیش و بش در سومین «جشنواره فیلم‌های ایرانی در تورنتو» در سال ۱۳۹۰ از محمدرضا گلزار تقدیر شد.

محمدرضا گلزار به عنوان «خوش‌پوش‌ترین بازیگر سینمای ایران » در نظرسنجی مجله «زندگی ایرانی» در سال ۱۳۹۰ برگزیده شد.

در بخش تجلیل و نکوداشت دومین «جشنواره فیلم‌های ایرانی در تورنتو » در سال ۱۳۸۹، از ۱۰ سال بازیگری محمد رضا گلزار به عنوان «تک ستاره سینمای ایران» تجلیل و جایزهٔ این بخش به وی اهدا شد.

انتخاب محمدرضا گلزار به عنوان «مرد شایسته ایران » در نظرسنجی مجله «پوشش» در سال ۱۳۸۹.

کاندیدای بازیگر نقش اول مرد برای فیلم بوتیک در جشن «دنیای تصویر» در سال ۱۳۸۴.

کاندیدای لوح زرین انتخاب ویژه سال برای فیلم بوتیک در دوره ۵ منتخب سایت ایران اکتور (بهترین‌های سال) در سال ۱۳۸۴.

برنده تندیس حافظ ویژه هیأت داوران: برای محمدرضا گلزار به خاطر نقش آفرینی در سریال "عاشقانه" و فیلم سینمایی "سلام بمبئی" در جشن مجله دنیای تصویر مرداد 1396.

بهترین مجری تلویزونی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم برای اجرای مسابقه برنده باش 21 اسفند97

متولد 21 ماه مارس 1977 میلادی و 1 فروردین ماه 1356 شمسی (1/1/56)،

دارای دو برادر و یک خواهر،

اصالتا آذری،

ساکن شهر تهران هستند.

-------------------------------------

فعالیت سینمایی محمدرضا گلزار:

گلزار فعالیت هنری خود را از سال 1376 به عنوان گیتاریست آغاز کرده و سینما را در سال 1379 با بازی در اولین فیلمش "سام و نرگس" تجربه کرد.

محمدرضا گلزار در کارنامه هنری خود بازی در فیلم های مختلفی را داشته و تا به امروز او رکورد دار بازی در پرفروش ترین فیلمهای تاریخ سینمای ایران است.

محمد رضا گلزار بازیگری و مدلینگ را در اولویت اصلی فعالیتهای خود قرار داده و در حال حاضر به عنوان "تک سوپر استار سینمای ایران" مشغول به کار بازیگری است.

-------------------------------------

فعالیت مدلینگ محمدرضا گلزار:

گلزار با توجه به علاقه زیاد به دنیای مد و مدلینگ توانست در سال 80 به عنوان اولین فتو مدل مرد در طول سه دهه اخیر ظاهر شود و گامی موثر در این زمینه برداشته و فصلی نو را در صنعت تبلیغات ایران رقم بزند.
محمدرضا گلزار مدل تبلیغاتی برندهای ایکات و GUM و ساعت لوندویل بود.

-------------------------------------

فهرست آثار سینمایی گلزار:
(به ترتیب الفبا)


آتش بس*

آینه بغل*

بالای شهر و پایین شهر

بانویی از ماه (اکران نشده)

بوتیک

تله

توفیق اجباری*

تو و من*

چشمان سیاه

خشکسالی و دروغ*

در امتداد شهر

دلم میخواد*

دموکراسی تو روز روشن

دو خواهر*

رحمان1400*

زمانه

زهر عسل

سام و نرگس

سلام بمبئی*

سریال ساخت ایران یک

سریال ساخت ایران دو

سریال عشق تعطیل نیست

سریال عاشقانه

سیزده گربه روی شیروانی

شام آخر

شام عروسی

شیش و بش*

کلاغ پر

کما

گل یخ

ما همه با هم هستیم

مادر قلب اتمی*

مثل آن شب (فیلم کوتاه)

مجنون لیلی


(فیلمهایی که با ستاره مشخص شده اند دارای رکورد فروش و ورود به باشگاه فیلمهای فروش میلیاردی سینمای ایران هستند.)

-------------------------------------

فهرست ترانه های محمدرضا گلزار :

همه چی آرومه 1388

یه موقع هایی دلم میگیره 1389

کارو به اینجا رسوندی 1392/11/5

باور کن دنیامی 1392/11/24

روز برفی 1392/12/24

من دلم تنگ میشه واست 1393/8/30

چه خوبه دنیامون 1394/6/26

جات خالیه 1394/6/11

دلم شکست 1395/3/28

بهت عادت کردم 1395/4/16

نگو نه 1395/5/10

بگو آره 1395/5/28

لعنتی 1395/9/20

چی شد 1395/10/18

چطوری دیوونه 1395/10/26

از تو چه پنهوون 1395/12/16

عاشق نبودی 1396/1/17

تو که نیستی 1396/2/13

منو اصلا ندید 1396/4/15

همه رفتن 1396/4/29

بهم خیلی بد کردی 1396/6/7

چیزی نگو 1396/12/4

حیف 1397/1/11

کجا برم 1397/3/8

بارون 1397/7/15

عشق قدیمی 1397/11/15

بازی دادی 1398/2/4


مطالب پیشین
آلبومهای عکس
نویسندگان
صفحات متصل
جستجو

آمار سایت
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

کانال تلگرام محمدرضا گلزار 

دانلود فیلمهای محمدرضا گلزار

Flag Counter


                    
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic