باشگاه طرفداران محمدرضا گلزار GolzarFanClub
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
گزارش متنی کنسرت محمدرضا گلزار 
چهاردهم اردیبهشت 96
سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران

قبل از اینکه گزارش رو بخونین به سوپر استارمون خیلی خیلی تبریک میگم و خیلی خوشحالم که اجراشون و کنسرتشون بینظیر بود و خیلی خیلی به ما خوش گذشت. زیباترین پنجشنبه اردیبهشت برامون بود و تشکر میکنم از گلزارمون برای اینکه برامون کنسرت گذاشتند. 
خیلی خیلی متشکرم گلزار عزیزمون.

پنجشنبه ساعت هفت سانس ما بود. من با خانوادم به کنسرت گلزارمون رفته بودم. وقتی ما رسیدیم درهای پارکینگ باز شده و طرفداران به داخل نمایشگاه رفته بودند. سالن میلاد داخل نمایشگاه بین المللی تهران واقع شده و داخل خیابانهای نمایشگاه در حال تدارک و غرفه سازی برای نمایشگاه پتروشیمی و نفت بودند و همین باعث شده بود که نتونیم ماشینهامونو تا فضای نزدیک سالن میلاد ببریم و مجبور شدیم فاصله زیادی رو پیاده روی کنیم تا به سالن میلاد برسیم. بعد وارد صف چک کردن بلیط شدیم و سوار آسانسور شدیم و به طبقه سالن نمایش رسیدیم. اونجا هم بعد از گذشتن از ایست بازرسی و چک کردن کیفهامون حدود یه ربعی منتظر شدیم تا درهای سالن باز شود. بالاخره درها باز شدند و وارد سالن اصلی شدیم. جاهامونو پیدا کردیم و نشستیم. 

بقیه در ادامه مطلب


تلویزیونهای بزرگ سالن تصاویر فیلمهای گلزارمون (فیلم مادر قلب اتمی - خشکسالی - سریال عاشقانه - فیلم آتش بس - فیلم کما - فیلم بوتیک) نمایش داده میشد و طرفداران با جیغ استقبال میکردند. ما با یک گروه بسیار باحال همردیف شده بودیم و حسابی برای هر فیلم گلزارمون که نمایش داده میشد با هم تشویق میکردیم و جیغ میزدیم. 
بعد اعضای بند ریزار روی سن اومدن که مردم حسابی تشویقشون کردند. بعد اون کلیپ بامزه شمارش معکوس ورود گلزارمون به روی سن نمایش داده شد که دیگه فریادهای مردم بند نمیومد و ده ثانیه آخرشو همه با هم شمردیم و ساعت هفت و نیم بود که بالاخره گلزارمون روی سن اومدن و سالن به هوا رفت با جیغهای مردم. من خودم اینقدر دیشب جیغ زدم هنوز گلو درد دارم و فکر کنم باید پیوند حلق و حنجره بزنم. 
گلزارمون بعد از خواندن دو ترانه اول خاطره جالبی و جدیدی تعریف کردند که تا حالا ازشون نشنیده بودیم. خاطرشون از زمان منزکلاب بودش و درباره فرد دروغگویی که خودش را جراح و خلبان جا زده بود و با این بهانه انگار فقط میخواست به منزکلاب گلزارمون رفته باشه و گلزارمون را ملاقات کند.
نوبت به معرفیه مهمانان ویژه کنسرت رسید. سانس هفت که ما بودیم آقایان منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه و فرزاد فرزین و خانم کیان افشار بازیگران سریال عاشقانه بودند که به روی استیج دعوت شدند و برای مردم صحبت کردند که چون آقای فرزین خیلی مورد تشویق قرار گرفتند آقای هادی از مردم خواستند صاحب مجلس یعنی گلزارمون را با جیغ تا ده شماره تشویق کنند. آقای حسین یاری هم در پشت صحنه کنسرت بودند ولی به دلایلی که نفهمیدم موفق نشدند داخل سالن بیایند و زیارتشون کنیم. بعد عوامل دیگر سریال عاشقانه هم در سالن بودند که گلزارمون ازشون خواستند بایستند و مردم هم حسابی تشویقشون کردند.
گلزارمون این کنسرتشون گفتند که میخام سانس شماها بیشتر از سانس دوم تشویق کنید که همین حرفشون جیغ همه رو بلند کرد. گلزارمون مرتب روی استیج به سمت صندلیهای طرفین استیج میرفتند و با طرفدارانشون دست تکون میدادند و دستشونو روی سینشون میذاشتند و از تشویقهای مردم تشکر میکردند.
ساعت هشت که شد گلزارمون با گفتن اینکه وقته اذانه به پشت صحنه رفتند و استراحت کوتاهی کردند. جالب اینکه بچه های بند ریزار مرتب با هم سلفی میگرفتند و حتی شامشون رو هم خوردند و خوراکی میخوردند. 
قسمت دوم که دوباره گلزارمون روی استیج اومدند همش منتظر سورپرایزشون بودیم و فکر میکردیم اومدن عوامل سریال عاشقانه روی استیج سورپرایز کنسرت بود. 
یهو دیدیم آهنگه پرواز (من تازه فهمیدم اسمه اون آهنگ پروازه) و متنه ترانه رو حفظ بودم داره نواخته میشه و بچه های بند ریزار میخندیدن از تعجب مردم و گلزارمون قسمت اوله آهنگ رو خوندن (گفتی میخام رو ابرها همدمه ستاره ها شم تو تک سواره عاشق من پریه قصه ها شم) و یهو آقای پیام صالحی روی استیج اومدن و ادامه ترانه رو با گلزارمون میخوندن. (گفتم به جایه شعرو قصه های بچه گونه با هم بیا بسازیم زندگی رو عاشقونه).
من از جیغها و فریادهای مردم و همخونیهای مردم هر چی بگم واقعن کمه. سالن که سهله کله تهران منفجر شد. سوپرایز بسیار بسیار بسیار زیبایی بود که به نحوه احسنت با اجرای دو نفره گلزارمون و آقای صالحی اجرا شد. دیگه اینقدر جیغ زدیم از حال رفتیم. بعد از اجرای سورپرایز گلزارمون به شوخی میگفتن مثکه بد موقع مزاحم شدم چرا تشویق نمیکنین؟ دوباره فریاد و جیغ مردم به هوا رفت.
من عاشقه نورهای استیج کنسرت گلزارمون و طراحیه استیجشون شده بودم. نورهای فوق العاده خوشگل که به روی جمعیت میتابیدند و جذابیت خاصی به کنسرت داده بودند. طراحیه استیج هم کاملا سرتر از کنسرتهای اروپایی و خارجی و حتی جایزه های بین المللیه موسیقی بود. هر چی از زیباییه طراحیه استیج کنسرت گلزارمون بگم کمه.
بعد گلزارمون خودشون نوازندگی کردند و پرکاشن و درامز رو نواختند. گیتار هم زدند و حسابی هنر نوازندگیشونو به رخ کشیدند.
در نهایت قبل از اجرای دو آهنگه پایانی گلزارمون تمام اعضای ارکستر و بند ریزار توسط گلزارمون معرفی شدند.
گلزارمون حضور خانواده شون (مادرشون و خواهرشون و مادربزرگشون) رو هم اعلام کردند. یه جای کنسرت هم گفتند که چند تا از طرفدارانم اینجا هستند که خانواده درجه یک من هستند و خودشون میدونن کیا رو میگم که ازشون تشکر میکنم. یک لیست بالا بلند هم خوندند که تشکر از همه عوامل دست اندرکار برگزاریه کنسرت بود.
آخرشم از مردم خداحافظی کردند و رفتند به پشت صحنه و کنسرت تموم شد. لطفن ترتیب آهنگا رو نخایین که بنویسم. من باطریه موبایلم تموم شده بود و نیمه دوم کنسرت رو نتونستم ضبط کنم و فیلمبرداری کنم و فقط سعی کردم خودم از کنسرت لذت ببرم.
بعد از پایان کنسرت مردم خیلی دلشون میخاست با گلزارمون عکس بگیرن. و طبق معمول طرفداران صف بستن با گلزارمون عکس بگیرن ولی تا جایی که من ایستاده بودم تا بتونم از سالن خارج بشم به هیچکسی اجازه رفتن به پشت استیج داده نشد.
امیدوارم از گزارشم خوشتون اومده باشه. فیلمهایی که از کنسرت تونستم بگیرم رو براتون میزارم. البته اگه سرعت نتم اجازه بده. مرسی که همراهیمون میکنین.

طبقه بندی مطلب : گلزار فنکلاب، فعالیت موسیقی محمدرضا گلزار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1396/02/15 :: نویسنده :
1396/05/18 08:11
You are so cool! I don't think I have read a single thing like
that before. So great to find another person with genuine thoughts on this
subject. Really.. many thanks for starting this up.

This web site is one thing that is needed on the web, someone
with a bit of originality!
1396/02/17 08:53
یعنی اون چندتا طرفدار درجه یک خورشید بوده؟؟شمانفهمیدی کیابودن ساره جان


گلزار گفت چند تا طرفداره من که فامیل درجه یک من هستن. خودشه دیگه. عینکه بزرگ زده بود معلوم نشه کجا رو نگاه میکنه
1396/02/16 11:52
ساره جون یادم رفت بگم من اصن وقتی آریان بوده در قیده حیات نبودم. شما میدونی آقای مطیعی کی هستن که سانسه دوم بودن و مهمان گلزارمون بودن؟ من نمیشناسمشون. من خیلی کوچولوعم


شما دیگه خانمی شدی. اون موقع آریان نوزاد بودی عزیزم. از کامنت خصوصیتم ممنونم. به خدا اسم اینا اصلا نمیدونم. نپرس خواهشا عزیزم. آقای ملک مطیعی سوپراستار دهه چهل و پنجاه بودن. پدر و مادرم خیلی ازشون تعریف میکنن. یلی بودن زمانه بازیگریشون. پیشکسوته سینمامونن آقای ملک مطیعی. بازم مرسی از کامنتات.
1396/02/16 11:49
پس خورشید خانمشم بوده. دیدم گفت طرفدارانم خانواده درجه یکم هستن. پس نامزدشو گفت. دیگه باید یار مبارک بادا ایشالله مبارک بادا واسش بخونیم. مرسی واسه توضیحاته مفصلت ساره جون. جوریکه تو مینویسی نویسنده حرفه ای هستی. منم سانسم هفت بود. قسمت r1 بودم. تو کجا بودی ساره جون؟ حیف نشد ببینمت. خیلی دلم میخواست ببینمت.


قربونت برم عزیزم. لطف داری. من بی یک بودم. نمیدونستم شمام هستی. حالا ایشالله دفعه بعدی.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


بیوگرافی گلزار

بیوگرافی محمدرضا گلزار:

تک سوپر استار سینمای ایران مهندس محمدرضا گلزار دارای تحصیلات مهندسی مکانیک با رتبه 5 کنکور،

برای فیلم شیش و بش در سومین «جشنواره فیلم‌های ایرانی در تورنتو» در سال ۱۳۹۰ از محمدرضا گلزار تقدیر شد.

محمدرضا گلزار به عنوان «خوش‌پوش‌ترین بازیگر سینمای ایران » در نظرسنجی مجله «زندگی ایرانی» در سال ۱۳۹۰ برگزیده شد.

در بخش تجلیل و نکوداشت دومین «جشنواره فیلم‌های ایرانی در تورنتو » در سال ۱۳۸۹، از ۱۰ سال بازیگری محمد رضا گلزار به عنوان «تک ستاره سینمای ایران» تجلیل و جایزهٔ این بخش به وی اهدا شد.

انتخاب محمدرضا گلزار به عنوان «مرد شایسته ایران » در نظرسنجی مجله «پوشش» در سال ۱۳۸۹.

کاندیدای بازیگر نقش اول مرد برای فیلم بوتیک در جشن «دنیای تصویر» در سال ۱۳۸۴.

کاندیدای لوح زرین انتخاب ویژه سال برای فیلم بوتیک در دوره ۵ منتخب سایت ایران اکتور (بهترین‌های سال) در سال ۱۳۸۴.

برنده تندیس حافظ ویژه هیأت داوران: برای محمدرضا گلزار به خاطر نقش آفرینی در سریال "عاشقانه" و فیلم سینمایی "سلام بمبئی" در جشن مجله دنیای تصویر مرداد 1396.

متولد 21 ماه مارس 1977 میلادی و 1 فروردین ماه 1356 شمسی (1/1/56)،

دارای دو برادر و یک خواهر،

اصالتا آذری،

ساکن شهر تهران هستند.

-------------------------------------

فعالیت سینمایی محمدرضا گلزار:

گلزار فعالیت هنری خود را از سال 1376 به عنوان گیتاریست آغاز کرده و سینما را در سال 1379 با بازی در اولین فیلمش "سام و نرگس" تجربه کرد.

محمدرضا گلزار در کارنامه هنری خود بازی در فیلم های مختلفی را داشته و تا به امروز او رکورد دار بازی در پرفروش ترین فیلمهای تاریخ سینمای ایران است.

محمد رضا گلزار بازیگری و مدلینگ را در اولویت اصلی فعالیتهای خود قرار داده و در حال حاضر به عنوان "تک سوپر استار سینمای ایران" مشغول به کار بازیگری است.

-------------------------------------

فعالیت مدلینگ محمدرضا گلزار:

گلزار با توجه به علاقه زیاد به دنیای مد و مدلینگ توانست در سال 80 به عنوان اولین فتو مدل مرد در طول سه دهه اخیر ظاهر شود و گامی موثر در این زمینه برداشته و فصلی نو را در صنعت تبلیغات ایران رقم بزند.
محمدرضا گلزار مدل تبلیغاتی برندهای ایکات و GUM و ساعت لوندویل بود.

-------------------------------------

فهرست آثار سینمایی گلزار:
(به ترتیب الفبا)


آتش بس*

آینه بغل

بالای شهر و پایین شهر

بانویی از ماه (اکران نشده)

بوتیک

تله

توفیق اجباری*

تو و من*

چشمان سیاه

خشکسالی و دروغ*

در امتداد شهر

دلم میخواد (در نوبت اکران)

دموکراسی تو روز روشن

دو خواهر*

زمانه

زهر عسل

سام و نرگس

سلام بمبئی*

سریال ساخت ایران

سریال عشق تعطیل نیست

سریال عاشقانه

سیزده گربه روی شیروانی

شام آخر

شام عروسی

شیش و بش*

کلاغ پر

کما

گل یخ

مادر قلب اتمی

مثل آن شب (فیلم کوتاه)

مجنون لیلی


(فیلمهایی که با ستاره مشخص شده اند دارای رکورد فروش و ورود به باشگاه فیلمهای فروش میلیاردی سینمای ایران هستند.)

-------------------------------------

فهرست ترانه های محمدرضا گلزار :
(برحسب تاریخ انتشار)

همه چی آرومه 1388

یه موقع هایی دلم میگیره 1389

کارو به اینجا رسوندی 1392/11/5

باور کن دنیامی 1392/11/24

روز برفی 1392/12/24

من دلم تنگ میشه واست 1393/8/30

چه خوبه دنیامون 1394/6/26

جات خالیه 1394/6/11

دلم شکست 1395/3/28

بهت عادت کردم 1395/4/16

نگو نه 1395/5/10

بگو آره 1395/5/28

لعنتی 1395/9/20

چی شد 1395/10/18

چطوری دیوونه 1395/10/26

از تو چه پنهوون 1395/12/16

عاشق نبودی 1396/1/17

تو که نیستی 1396/2/13

منو اصلا ندید 1396/4/15

همه رفتن 1396/4/29

مطالب پیشین
آلبومهای عکس
نویسندگان
صفحات متصل
جستجو

آمار سایت
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

کانال تلگرام محمدرضا گلزار 

دانلود فیلمهای محمدرضا گلزار

کانال آپارات ریزار

Flag Counter