باشگاه طرفداران محمدرضا گلزار GolzarFanClub
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
نشست خبری فیلم سینمایی سلام بمبئی


najmasia: نشست خبری فیلم سینمایی سلام بمبئی با حضور کارگردان فرهیخته جناب آقای قربان محمدپور، تهیه کننده توانمند سینمای ایران جواد نوروزبیگی و سرمایه‌گذار اصلی فیلم جناب آقای امید کشتی آرای در حال برگزاری است. (مورخ دوم آذرماه 92)

متن کامل سخنرانیها به همراه 11 عکس از نشست خبری فیلم سلام بمبئی در ادامه مطلبرونمایی از پوستر و تیزر «سلام بمبئی»
اجرای زنده هندی در افتتاحیه «سلام بمبئی»
 نه گلزار آمد نه بنیامینفیلم سینمایی «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور به مدت ۱۵ هفته در سینماهای کشور اکران می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم رونمایی از پوستر و تیزر فیلم سینمایی «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور صبح امروز سه شنبه دوم آذر ماه با حضور این کارگردان، جواد نوروزبیگی تهیه کننده و امیدرضا کشتی آرا سرمایه گذار این پروژه سینمایی در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

جواد نوروزبیگی در ابتدای این مراسم که قرار بود با حضور محمدرضا گلزار و بنیامین بهادری بازیگران این پروژه سینمایی برگزار شود، گفت: محمدرضا گلزار قرار بود در مراسم رونمایی از پوستر این فیلم سینمایی حضور پیدا کند اما به دلیل ترافیک ناشی از بارش برف نتوانست خود را به این مراسم رساند. به بنیامین بهادری نیز از قبل اطلاع داده بودیم و امیدوار بودیم که در این مراسم حضور داشته باشد و به این فیلم اهمیت دهد، البته وی یک خواننده است و نمی توان از وی چنین توقعی داشت.
وی با اشاره به اینکه فیلمنامه «سلام بمبئی» بهمن ماه سال ۹۴ از سوی قربان محمدپور ارائه شده است، گفت: نزدیک به ۱۰ ماه طول کشید تا این پروژه سینمایی جلوی دوربین برود. البته تیم قربان محمدپور در این زمینه بسیار تلاش کرد و توانستند نظر هندی ها را نسبت به این پروژه جذب کنند. البته این را هم باید بگویم که ساخت فیلم در هندوستان دردسرهای خود را داشت و ما درمورد آن هیچ اطلاعی نداشیم به همین دلیل در طول فیلمبرداری با مسائلی مواجه شدیم که می توان گفت هیچکدام از آنها قابل پیش‌بینی نبود.
این تهیه کننده سینما در بخش دیگری از صحبت های خود به تولید مشترک فیلم با هندوستان اشاره کرد و توضیح داد: تولید مشترک می تواند به سینمای ایران کمک کند و با توجه به اینکه سینمای هند جایگاه خوبی در جهان دارد می تواند به دیده شدن این پروژه سینمایی در کشورهای مختلف کمک کند.

اکران ویژه برنامه های مختلفی دارد

نوروزبیگی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر مبنی بر اینکه شنیده شده است قیمت بلیت برای مراسم افتتاحیه «سلام بمبئی» در برج میلاد ۳۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است، بیان کرد: فروش بلیت اینترنتی این پروژه از شب گذشته اول آذر ماه آغاز شده و تا این لحظه تعداد زیادی از بلیت های فیلم به فروش رفته است. هر فیلم سینمایی یک مراسم اکران دارد که صاحبان فیلم برای آن برنامه های مختلفی را در نظر می گیرند و در کنار آن بلیت مراسم نیز فروخته می شود. در مراسم این فیلم نیز نمایش «سلام بمبئی» یکی از برنامه ها است و برنامه های دیگری نیز در این مراسم اجرا می شود.
وی تاکید کرد: نباید فراموش کرد که نزدیک به ۲۰ نفر مهمان هندی از جمله بازیگران فیلم برای این مراسم به کشور سفر می کنند که این سفر برای ما هزینه ای بیش از یک میلیارد تومان در بر دارد. فروش بلیت برای مراسم رونمایی از فیلم کار تازه ای نیست، برای سریال «شهرزاد» نیز چنین مراسمی با فروش بلیت برگزار شد. با این حساب برنامه ریزی برای مراسم اکران «سلام بمبئی» کمی خارج از عرف است و هزینه خود را دارد.قربان محمدپور کارگردان این پروژه نیز با اشاره به اینکه برنامه ویژه اکران «سلام بمبئی» ۱۳ آذر ماه در برج میلاد برگزار می شود، گفت: در این فکر هستیم که یکی از خواننده های هندی این پروژه سینمایی در مراسم اکران ویژه به صورت زنده برنامه اجرا کند.
وی ادامه داد: درباره غیبت محمدرضا گلزار باید بگویم که او واقعا در ترافیک مانده است. او از جمله بازیگران همراه در این پروژه بود، اما راجع به غیبت بنیامین بهادری نمی توانم نظری بدهم چرا که هیچ شناختی از این خواننده ندارم.
این کارگردان در بخش دیگری از صحبت های خود بیان کرد: بی شک کسانی که برای دیدن «سلام بمبئی» به سینما می آیند از تماشای چنین فیلمی لذت می برند و دوباره آن را می بینند. به هر حال من تا امروز فیلمنامه فیلم های پرفروشی چون «زن ها فرشته اند»، «مجرد چهل ساله» و «آنچه مردان درباره زنان نمی دانند» را نوشته ام و به خوبی می دانم که یک فیلم سینمایی برای جذب مخاطب به چه چیز نیاز دارد. «سلام بمبئی» نیز دارای قصه خوب، تولید در خارج از کشور، موسیقی و آواز و حضور دو چهره شناخته شده از هنرمندان ایرانی و تبلیغ گسترده طی یک سال گذشته است که می تواند در جذب مخاطب بسیار تاثیرگذار باشد.

اکران ۱۵ هفته ای برای یک فیلم سینمایی

امیدرضا کشتی آرا سرمایه گذار این پروژه سینمایی نیز بیان کرد: قرار است «سلام بمبئی» در ۱۵ هفته در سینماهای کشور اکران شود که همین مساله به فروش فیلم کمک می کند.

نوروزبیگی در ادامه صحبت های کشتی آرا، تاکید کرد: اکران ۱۵ هفته ای با توجه به درخواست سینماداران در شورای صنفی نمایش در حال بررسی است، البته این را باید بگویم که ۲ هفته از اکران فیلم با برگزاری جشنواره فیلم فجر همزمان می شود. به همین دلیل می توان گفت اکران فیلم از ۱۱ آذر ماه آغاز می شود و در صورت فروش خوب این امکان وجود دارد که فیلم در اکران نوروز نیز ادامه داشته باشد. البته همه چیز بستگی به فروش فیلم و سینماهای علاقمندان به اکران دارد.
وی بیان کرد: در گذشته تاریخ دیگری را برای اکران فیلم در نظر گرفته بودند که همزمان با محرم و صفر بود و از ما خواستند که فیلم را زمان دیگری نمایش دهیم. افزایش هفته اکران فیلم برای دلجویی از من نبود بلکه زمانی است که برای اکران فیلم در نظر گرفته اند.
این تهیه کننده با اشاره به تبلیغ در تلویزیون توضیح داد: برای پخش تیزر فیلم در تلویزیون درخواست داده ایم اما نمی دانم این اتفاق رخ دهد یا خیر. در زمینه پخش تیزر در شبکه جم هم باید بگویم که ما هیچ تمایلی به این کار نداریم و در صورتی که تیزرهای فیلم در جم پخش شود اعتراض خواهیم کرد.

قربان محمدپور در ادامه نشست تاکید کرد: نسخه فیلم در ایران و هند یکسان است و زمان هر دو ۱۰۴ دقیقه در نظر گرفته شده است.


هزینه تولید «سلام بمبئی» چهار برابر یک فیلم معمولی بود

جواد نوروزبیگی نیز درباره هزینه تولید این فیلم سینمایی تاکید کرد: عرف هزینه تولید فیلم در ایران ۲ میلیارد تومان است، اما «سلام بمبئی» در خارج از ایران ساخته شده است و باید برای آن هزینه ۴ برابری در نظر بگیرد که البته این هزینه همچنان ادامه دارد.
وی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر مبنی براینکه آیا این فیلم با افزایش قیمت بلیت همراه است یا خیر، توضیح داد: قیمت بلیت ها براساس قانون و تصمیم شورای صنفی نمایش تعیین می شود اما ما نیز هیچ درخواستی برای افزایش قیمت بلیت نداشتیم.
این تهیه کننده سینما همچنین با اشاره به اکران های جهانی فیلم توضیح داد: یک هفته بعد از آغاز اکران در ایران، اکران فیلم در آمریکا، کانادا، انگلستان، اروپا و کشورهای عربی آغاز می شود. با توجه به اینکه فیلم به صورت مشترک تولید شده است ما می توانیم آن را در کشورهای عربی اکران کنیم چرا که این کشورها فیلم های ایرانی را اکران نمی کنند.

قربان محمدپور نیز ادامه داد: «سلام بمبئی» بعد از پایان اکران در ایران در هندوستان اکران می شود، چرا که کپی غیرقانونی فیلم در هندوستان ۲۴ ساعت بعد از اکران اتفاق می افتد و ما نمی خواستیم که فروش فیلم در کشور با مشکل مواجه شود.
وی در بخش دیگری توضیح داد: «سلام بمبئی» به فرهنگ ایران بسیار نزدیک است و داستان یک بچه شیعه است که عاشق یک دختر هندو می شود. زبان این فیلم نیز به صورت انگلیسی در نظر گرفته شده است و تنها زمانی که بازیگران ایرانی با هم صحبت می کنند از زبان ایرانی استفاده شده است. فیلم دارای زیرنویس فارسی است.

نوروزبیگی در پایان گفت: خوشبختانه سینمای ایران طی یک سال گذشته از فروش خوبی برخوردار بود و همین امر سبب شد تا سرمایه گذاران علاقمند به ورود به این صنعت شوند. امیدوارم این فیلم نیز فروش خوبی داشته باشد و امیدرضا کشتی آرا در سینما باقی بماند.


عکسهای نشست خبری فیلم سلام بمبئیطبقه بندی مطلب : گلزار فنکلاب، فعالیت سینمایی محمدرضا گلزار، مصاحبه مطبوعاتی محمدرضا گلزار، عكس های محمدرضا گلزار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1395/09/2 :: نویسنده :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


بیوگرافی گلزار

بیوگرافی محمدرضا گلزار:

تک سوپر استار سینمای ایران مهندس محمدرضا گلزار دارای تحصیلات مهندسی مکانیک با رتبه 5 کنکور،

برای فیلم شیش و بش در سومین «جشنواره فیلم‌های ایرانی در تورنتو» در سال ۱۳۹۰ از محمدرضا گلزار تقدیر شد.

محمدرضا گلزار به عنوان «خوش‌پوش‌ترین بازیگر سینمای ایران » در نظرسنجی مجله «زندگی ایرانی» در سال ۱۳۹۰ برگزیده شد.

در بخش تجلیل و نکوداشت دومین «جشنواره فیلم‌های ایرانی در تورنتو » در سال ۱۳۸۹، از ۱۰ سال بازیگری محمد رضا گلزار به عنوان «تک ستاره سینمای ایران» تجلیل و جایزهٔ این بخش به وی اهدا شد.

انتخاب محمدرضا گلزار به عنوان «مرد شایسته ایران » در نظرسنجی مجله «پوشش» در سال ۱۳۸۹.

کاندیدای بازیگر نقش اول مرد برای فیلم بوتیک در جشن «دنیای تصویر» در سال ۱۳۸۴.

کاندیدای لوح زرین انتخاب ویژه سال برای فیلم بوتیک در دوره ۵ منتخب سایت ایران اکتور (بهترین‌های سال) در سال ۱۳۸۴.

برنده تندیس حافظ ویژه هیأت داوران: برای محمدرضا گلزار به خاطر نقش آفرینی در سریال "عاشقانه" و فیلم سینمایی "سلام بمبئی" در جشن مجله دنیای تصویر مرداد 1396.

متولد 21 ماه مارس 1977 میلادی و 1 فروردین ماه 1356 شمسی (1/1/56)،

دارای دو برادر و یک خواهر،

اصالتا آذری،

ساکن شهر تهران هستند.

-------------------------------------

فعالیت سینمایی محمدرضا گلزار:

گلزار فعالیت هنری خود را از سال 1376 به عنوان گیتاریست آغاز کرده و سینما را در سال 1379 با بازی در اولین فیلمش "سام و نرگس" تجربه کرد.

محمدرضا گلزار در کارنامه هنری خود بازی در فیلم های مختلفی را داشته و تا به امروز او رکورد دار بازی در پرفروش ترین فیلمهای تاریخ سینمای ایران است.

محمد رضا گلزار بازیگری و مدلینگ را در اولویت اصلی فعالیتهای خود قرار داده و در حال حاضر به عنوان "تک سوپر استار سینمای ایران" مشغول به کار بازیگری است.

-------------------------------------

فعالیت مدلینگ محمدرضا گلزار:

گلزار با توجه به علاقه زیاد به دنیای مد و مدلینگ توانست در سال 80 به عنوان اولین فتو مدل مرد در طول سه دهه اخیر ظاهر شود و گامی موثر در این زمینه برداشته و فصلی نو را در صنعت تبلیغات ایران رقم بزند.
محمدرضا گلزار مدل تبلیغاتی برندهای ایکات و GUM و ساعت لوندویل بود.

-------------------------------------

فهرست آثار سینمایی گلزار:
(به ترتیب الفبا)


آتش بس*

آینه بغل

بالای شهر و پایین شهر

بانویی از ماه (اکران نشده)

بوتیک

تله

توفیق اجباری*

تو و من*

چشمان سیاه

خشکسالی و دروغ*

در امتداد شهر

دلم میخواد (در نوبت اکران)

دموکراسی تو روز روشن

دو خواهر*

زمانه

زهر عسل

سام و نرگس

سلام بمبئی*

سریال ساخت ایران

سریال عشق تعطیل نیست

سریال عاشقانه

سیزده گربه روی شیروانی

شام آخر

شام عروسی

شیش و بش*

کلاغ پر

کما

گل یخ

مادر قلب اتمی

مثل آن شب (فیلم کوتاه)

مجنون لیلی


(فیلمهایی که با ستاره مشخص شده اند دارای رکورد فروش و ورود به باشگاه فیلمهای فروش میلیاردی سینمای ایران هستند.)

-------------------------------------

فهرست ترانه های محمدرضا گلزار :
(برحسب تاریخ انتشار)

همه چی آرومه 1388

یه موقع هایی دلم میگیره 1389

کارو به اینجا رسوندی 1392/11/5

باور کن دنیامی 1392/11/24

روز برفی 1392/12/24

من دلم تنگ میشه واست 1393/8/30

چه خوبه دنیامون 1394/6/26

جات خالیه 1394/6/11

دلم شکست 1395/3/28

بهت عادت کردم 1395/4/16

نگو نه 1395/5/10

بگو آره 1395/5/28

لعنتی 1395/9/20

چی شد 1395/10/18

چطوری دیوونه 1395/10/26

از تو چه پنهوون 1395/12/16

عاشق نبودی 1396/1/17

تو که نیستی 1396/2/13

منو اصلا ندید 1396/4/15

همه رفتن 1396/4/29

مطالب پیشین
آلبومهای عکس
نویسندگان
صفحات متصل
جستجو

آمار سایت
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

کانال تلگرام محمدرضا گلزار 

دانلود فیلمهای محمدرضا گلزار

کانال آپارات ریزار

Flag Counter