باشگاه طرفداران محمدرضا گلزار GolzarFanClub
درباره وبمون


وبلاگ باشگاه طرفداران محمدرضا گلزار شهریور ماه سال 87 تاسیس شد و در ابتدا نام وبمون باشگاه مردانه محمدرضا گلزار بود که با نام ریزار که آدرس وبلاگمون هستش همخوانی داشت. باشگاه طرفداران گلزار نخستین وبلاگ مرجع حامی مهندس محمدرضا گلزاربا سابقه یک دهه فعالیت مستمر و مدام زیر نظر مستقیم محمدرضا گلزار هستیم و لازم به ذکر است که نام باشگاه طرفداران گلزار را خود محمدرضا گلزار عزیزمون در سال 88 برای وبلاگمون انتخاب کردند. ما توانستیم در این سالها ضمن اطلاع رسانی صحیح ترین اخبار فعالیتهای متنوع و متفاوت محمدرضا گلزارمون ، تازه ترین عکسهای سوپراستار را در شبکه های اجتماعی مجازی (فیسبوک و اینستاگرام و تلگرام) را بدون هیچ وقفه ای و در زمان خودش اطلاع رسانی کنیم. ما توانستیم فعالیتهای محمدرضا گلزارمون را زیر نظر ایشان در زمینه های مختلف ورزشی و هنری و سینمایی و مدلینگ و تبلیغاتی را در اختیار طرفداران و هواداران سوپراستارمون قرار دهیم. ما توانستیم ضمن کسب اعتماد خاندان محترم گلزار و محمدرضای عزیزمون در بین هواداران و گلزاریهای نازنین بدون هیچگونه تبلیغاتی و با خلوص نیت و احترام به تمامی سلایق هواداران سوپراستارمون بمانیم و افتخارمان کسب محبت و اعتماد گلزارمون و هواداران ایشان است. تمامی شما گلزاریهای نازنین مثل خواهر و برادرهای من هستین و از صمیم قلب براتون آرزوی بهترینای زندگیتان رو دارم.


پستهای پیشین
نویسندگان
برگزیده های وبمون

بیانیه تحریم نشریه "زندگی ایده آل" از سوی طرفداران

"محمدرضا گلزار" تك سوپر استار سینمای ایران

 

بیانیه ای را كه میخوانید از طرف بسیاری از طرفداران "محمدرضا گلزار" سوپر استار سینمای ایران به منظور تحریم نشریات دروغ پردازی همچون "زندگی ایده آل" نوشته شده است.

نویسندگان نشریه "زندگی ایده آل" ظاهرا عهد بسته اند كه با دروغ پردازی و حاشیه سازی داشتن یك زندگی ایده آل را برای ستاره های سینمای ایران سخت كنند و این باعث تاسف عمیق است در حالیكه همه می دانند كه مشاور هنری این نشریه،‌ بهرام رادان بازیگر سینمای ایران است و سوال ما اینست از ایشان كه «چه طور و با چه نیت و غرضی ایشان اجازه چاپ هرگونه شایعه دروغی را به نشریه خود می دهند؟»

اگر جواب مطلع نبودن ایشان از خبرهای نشریه باشد كه بایستی به ایشان توصیه كنیم تا از خیر گرفتن چكهای قراردادش با این نشریه بگذرد و اعتبارش را در میان همكاران شان حفظ كنند.

اگر ایشان مطلع هستند از خبرهای چاپ شده در نشریه شان كه جواب سوال،‌ تاسف عمیق مان می باشد و باید به ایشان توصیه كنیم كه جای حساب و كتاب و غرض ورزی های شخصی و حسادتها در نشریه و جلوی چشم مخاطبین نیست و این بی احترامی به مخاطبین نشریه است.

مجله "زندگی ایده آل" در هر شماره به دلیل بی توجهی "محمدرضا گلزار" به در خواستهای دست اندركاران و خبرنگاران و حتی سردبیر نشریه به طور غیر مستقیم برای گرفتن عكس و مصاحبه و چاپ در نشریه،‌ بار دیگر در شماره اول زمستان مجله، دروغ پردازی ها و شایعه پراكنی هایی را علیه "ابر ستاره سینمای ایران" رقم زده اند.

مخاطبین "محمدرضا گلزار" و خوانندگان نشریه "رویش" به خوبی به خاطر دارند كه زمانی كه "محمدرضا گلزار" دبیر بخش ستاره های سینمایی نشریه "رویش" بودند با حرفه ای گری و تعصب و حساسیت خاص، ‌اجازه چاپ كوچكترین مطلب خلاف عرف و شایعه ای را نمی دادند، ‌اما نشریه "زندگی ایده آل" حتی موفقیت "محمدرضا گلزار" در مطبوعات را هم تاب نمی آورد. حتی در یك اقدام تهاجمی، "ایده آلی ها" با همكاری نشریه ای دیگر، هر آنچه كه دروغ پردازی هایشان اجازه می داد به "محمدرضا گلزار" نسبت دادند كه اگر احترام به مخاطب "محمدرضا گلزار" نبود، سطر سطر آن پیگرد قانونی برای نویسندگانش به همراه داشت!

البته جواب مان كماكان همان است كه بود: "بوف ها از ستارگان متنفرند".

هدف از این بیانیه خطاب به سردبیران محترم و دست اندركاران این نوع نشریات است.

آقای رضا صائمی عزیز با دروغ پردازی و شایعه پراكنی تنها دل اربابتان را بدست می آورید. نگاهی به جایگاه مجله تان در میان قشرهای سینمایی بیاندازید و خودتان كلاهتان را قاضی كنید. حرفی نمی زنیم... . فروش دو میلیاردی "دو خواهر"،‌ "مربی بدنسازی والیبال" و "مدیر فنی تیم اسكی ارتعاشات صنعتی ایران" بهانه ای دوباره به دستتان داد برای چاپ یادداشتهای توهین آمیز! آیا این دست نوشته ها و قلم زدنها كفاف زندگیتان را می دهد! حلال بودن روزی تان را فراموش نكنید.

در این میان به تمامی هواداران و طرفداران و حامیان "محمدرضا گلزار" اعلام می كنیم كه مجله دروغ پرداز "زندگی ایده آل" را تحریم كنند و از خرید آن خودداری كنند تا به قلم زدن دیگر روزنامه نگاران و نویسندگان كه با شرافت روزگار می گذرانند احترام گذاشته باشیم.

نكته ای را به تمامی خوانندگان یادآور می شویم كه شاید برایتان كشفش جالب باشد: هر كجا مطلب توهین آمیزی نسبت به "محمدرضا گلزار" خواندید حتما به شناسنامه مجله رجوع كنید. حتما به اسامی چون؛ رضا صائمی، علیرضا باذل و سیامك رحمانی بر خواهید خورد و یا متاسفانه ردپای هنرپیشه سینما بهرام رادان را خواهید دید.

 آمار وبمون
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات