باشگاه طرفداران محمدرضا گلزار GolzarFanClub
درباره وبمون


وبلاگ باشگاه طرفداران محمدرضا گلزار شهریور ماه سال 87 تاسیس شد و در ابتدا نام وبمون باشگاه مردانه محمدرضا گلزار بود که با نام ریزار که آدرس وبلاگمون هستش همخوانی داشت. باشگاه طرفداران گلزار نخستین وبلاگ مرجع حامی مهندس محمدرضا گلزاربا سابقه یک دهه فعالیت مستمر و مدام زیر نظر مستقیم محمدرضا گلزار هستیم و لازم به ذکر است که نام باشگاه طرفداران گلزار را خود محمدرضا گلزار عزیزمون در سال 88 برای وبلاگمون انتخاب کردند. ما توانستیم در این سالها ضمن اطلاع رسانی صحیح ترین اخبار فعالیتهای متنوع و متفاوت محمدرضا گلزارمون ، تازه ترین عکسهای سوپراستار را در شبکه های اجتماعی مجازی (فیسبوک و اینستاگرام و تلگرام) را بدون هیچ وقفه ای و در زمان خودش اطلاع رسانی کنیم. ما توانستیم فعالیتهای محمدرضا گلزارمون را زیر نظر ایشان در زمینه های مختلف ورزشی و هنری و سینمایی و مدلینگ و تبلیغاتی را در اختیار طرفداران و هواداران سوپراستارمون قرار دهیم. ما توانستیم ضمن کسب اعتماد خاندان محترم گلزار و محمدرضای عزیزمون در بین هواداران و گلزاریهای نازنین بدون هیچگونه تبلیغاتی و با خلوص نیت و احترام به تمامی سلایق هواداران سوپراستارمون بمانیم و افتخارمان کسب محبت و اعتماد گلزارمون و هواداران ایشان است. تمامی شما گلزاریهای نازنین مثل خواهر و برادرهای من هستین و از صمیم قلب براتون آرزوی بهترینای زندگیتان رو دارم.


پستهای پیشین
نویسندگان
برگزیده های وبمون

خاطرات كاربران وبلاگ باشگاه طرفداران گلزار از دیدارهایشان با سوپر استار سینمای ایران "محمدرضا گلزار"

 

ساره ملک خانی: خاطره حضورمون در منز کلاب تک سوپر استار سینمای ایران محمدرضا گلزار

 

عصر روز پنجشنبه هفدهم دی ماه سال 88 یکی از خاطره انگیزترین و با شکوه ترین و جذاب ترین روزهای زندگیمه. روز قبلش که چهارشنبه شانزدهم دی ماه بود مسابقه والیبال تیم ارتعاشات بود که ما هم به اتفاق دوستانمان برای تماشای اون مسابقه به خانه والیبال رفته بودیم. بعد از مسابقه آقای گلزار دوان دوان از سالن خارج شده بودند و هیچکی نتونسته بود ایشون رو ببینه. بچه ها دلشون می خواست که از نزدیک با آقای گلزار صحبت کنند و دیداری حضوری با ایشان داشته باشند و ما هم فکر می کردیم که بعد از مسابقه این اتفاق میوفته و ما می تونیم ایشون رو ببینیم و بچه ها باهاشون صحبت کنند. ولی به دلیلی که نفهمیدیم علتش چی بود آقای گلزار با سرعت از زمین مسابقه و خانه والیبال خارج شدند و ما حتی نتونستیم ایشون رو ببینیم چه برسه که بخواهیم حرف بزنیم باهاشون!

بچه ها به من گفتند که تو که مدیر وبلاگشونی و تلفن شخصیشونم داری باهاشون تماس بگیر و ازشون اجازه بگیر فقط واسه چند دقیقه بریم دم منز کلابشون باهاشون از نزدیک دیدار داشته باشیم. بچه ها تا اون روز منز کلاب را از نزدیک هم ندیده بودند خیلی دلشون می خواست که منز کلاب رو ببیننند که ساختمانش و محل قرار گیریش کجاست؟ منم به بچه ها گفتم که حالا که اینقدر اصرار دارید بیایید الان ببرمتون منز کلاب رو از بیرونش تماشا کنید با آقای گلزار هم تماس میگیریم. شاید بعد از مسابقه والیبال به کلابشون رفته باشند.

با بچه ها حرکت کردیم و زمانی که به منز کلاب رسیدیم رفتیم و زنگ زدیم. منشی اون موقع کلاب آمدند دم در و احوال پرسی کردیم و گفتند که آقای گلزار بعد از مسابقه اینجا نیامدند و رفتند منزلشون. ما هم کلی دمق شدیم و به بچه ها گفتم که حالا که دلتون می خواست منز کلاب رو از بیرون هم شده ببینید اینجا رو سیر تماشا کنید تا من زنگ بزنم آقای گلزار ببینم ایشون کی به ما وقت می دهند؟

خدا رو شکر آقای گلزار تلفن همراهشونو زود جواب دادند و من درخواستمونو مبنی بر دیداری کوتاه حتی شده جلوی در منز کلاب با ایشان به خاطر اشتیاق بچه ها برای دیدارشون مطرح کردم و ایشون هم اول تعداد نفرات و اسامی کسانی را که می خواستیم به دیدارشان برویم را از من پرسیدند و بعد هم در کمال مهربانی و صمیمیت و دوستی و به خاطر شناختی که از ما داشتند اجازه دادند که فردای آنروز یعنی پنجشنبه هفدهم دی ماه به دیدارشان برویم.

فردای آنروز راس ساعتی که اجازه گرفته بودیم با بچه ها جلوی منز کلاب حاضر بودیم. بچه ها از ذوق و اشتیاق دل توی دلشون نبود. زنگ زدیم و اول منشی کلاب آمد دم در و بعد که گفتیم دیروز اجازه گرفتیم گفت چند لحظه صبر کنید. بعد پیام ایرایی عکاس و دوست آقای گلزار اومد جلوی در و بسیار گرم و مهربانانه احوالپرسی کرد و به ما گفت که آقای گلزار الان جلسه هستند و من اطلاع دارم که قراره شماها بیایید. شماها فعلا همراه من بیایید توی اتاق من منتظر بمانید تا آقای گلزار جلسه شون تموم بشه! ما که فرط هیجان باورمون نمیشد و از ذوقمون نمی دونستیم چه بکنیم با هیجان فراوان وارد منز کلاب شدیم.

چه جای زیبایی است داخل منز کلاب. ورودی منز کلاب یک راهروی باریک است که سمت راست همین راهروی باریک در اتاقه آقای گلزاره و بعد راهرو به سالنی دایره ای شکل می رسه و چند تا راهرو و درهای اتاقهای متعدد ازش منشعب میشه. بعد روبرویمان دری باز شد و بردیا خان برادر آقای گلزار اومد بیرون که من خودمونو معرفی کردم و ایشون هم احوال پرسی گرمی کردند که نشان میداد ایشان هم اطلاع داشتند که ما اجازه دیدار گرفته بودیم.

آقای ایرایی ما رو به سمت راست اون سالن دایره ای شکل بردند و وارد یک راهرو شدیم که در و دیوارهاش پر از قاب عکس بود. حتی عکسهای برسام و آویسا خواهر زاده های آقای گلزار هم در میان عکسها دیده میشد. در دوم از سمت چپ راهرو اتاق پیام ایرایی بود که وقتی واردش شدیم دقیقا وارد یک عکاسی شده بودیم. پشت در اتاق تاریکخانه کوچک عکاسی بود. یک دیوار یک دست سفید رنگ بعد از اتاق کوچک تاریکخانه بود و یک عالمه دوربین و سه پایه های دوربین عکاسی و نور افکنهای خاص عکاسی در اتاق به چشم می خورد. اتاق یک دیوارش پوشیده از تابلوهای عکس بازیگران مشهور کشورمون بود که تماشای هر کدومشون ساعتها سرگرم می کرد بیننده رو. ست مبلمان چهار نفره متشکل از یک مبل دو نفره و دو تا مبل یک نفره و یک نیمکت با نمک که با دکوراسیون های قدیمی تزئین شده بود فضای پذیرایی اتاق را پوشانده بود. روی یکی از میزهای عسلی اتاق هم یک تلویزیون قرمز کوچک از اون مدل قدیمیها که الان دیگه هچ کجایی یافت نمیشه برای تزئین قرارداده شده بود. اتاق دارای حداقل فضایی نزدیک به صد متر بود. ما نشستیم و آقای ایرایی هم پشت کامپیوترشون رفتند و مشغول کارشان شدند.

حدود ده دقیقه بعد آقای گلزار در کمال تعجب ما وارد شدند و به احترامشون بلند شدیم و احوال پرسی کردیم. ایشون هم به گرمی فراوان و فوق العاده مهربان احوالپرسی کردند. یک تی شرت نارنجی رنگ آستین کوتاه با یک بادگیر قهوه ای رنگ که یقه اش را بالا داده بودند و شلوار جین خاکی بر تن داشتند. آقای گلزار گفتند بچه ها من توی اتاقم مهمون داشتم و اصلا درست نبود که شماها بخواهید جلوی در بایستید و من با شماها صحبت کنم. گفتیم آقای گلزار ما رو سورپرایز کردید! ما  اصلا باورمون نمیشد که بتونیم به داخل منز کلاب شما بیاییم! ایشون هم لبخند مهربانی زدند و گفتند شماها دارین اینهمه زحمت می کشید و برام کار میکنید و دوستانم هستید. بعد گفتند بگذارید چون وقتمون کمه و منم باید به مهمونهام برسم براتون اخبار جدید رو بگم.

ما در حال تهیه و تدارک یک کنسرت بسیار بزرگ هستیم. با بسیاری از خوانندگان و نوازندگان تاپ موسیقی کشور در حال مذاکره هستیم و امیدواریم بتونیم نظرشونو برای شرکت در این کنسرتمون جلب کنیم. کنسرتی خواهیم داشت برای تاریخهای هفدهم تا بیست و دوم اسفند ماه در مجموعه اریکه ایرانیان. هر شب دو سانس اجرا خواهیم داشت و می خواهیم کنسرتی اجرا کنیم که کاملا قابل مقایسه و رقابت با کنسرهای خارج از کشور باشه و بترکونه! گفتند برای شماها هم بلیط ویژه مهمان خواهیم داد!

ازشون پرسیدم این خبری که در یکی از نشریات اومده که گفتید در مصاحبه تون که خبری در راه است همین کنسرته! ایشون خندیدند و گفتند بله ولی فعلا به هیچکسی هیچی نگید و به من نگاه کردند و گفتند در وبلاگتون هیچی ننویسید تا ما مجوزهای لازم رو بگیریم از ارشاد و بریم توی اریکه شروع کنیم تمریناتمونو اون موقع بهتون میگم که این خبرها رو توی وبلاگتون بنویسید.

بچه ها ازشون در مورد فعالیتشون پرسیدند که گفتند من فعلا فقط اسکی می کنم و به پیست شمشک میرم.

ازشون عکس جدید خواستیم که دیدیم بلند شدند و به طرف میز پیام ایرایی رفتند و یک دسته عکس که فکر کنم چیزی حدود پانصد عکس بر روی هم بود آوردند و چند تا دسته کردند عکسها رو که فکر کنم که هر دسته اش حدود صد عکس بود دستمون دادند و گفتند تماشا کنید. وای که چه عکسهایی بودند. تماما آقای گلزار را در حالات مختلف اسکی نشان میدادند. بچه ها زیر چشمی به هم لبخند می زدیم که وقتی خود صاحب عکس اینجاست! عکسهاش رو تماشا نکنیم و در عوض حرفهامون بزنیم.

آقای گلزار گفتند که پس فردا که شنبه هستش همایشیه در دفتر مرکزی و ساختمان شرکت ارتعاشات که مربوط به تیم اسکیه ارتعاشاته که منم میرم! گفتم ما هم میتونیم بیاییم! گفتند مگه به دردتون می خوره!؟ گفتم خبره نابیه و اگه اجازه بدید بیاییم می تونم گزارش کامل و عکسهای زیبایی رو از این همایش برای وبلاگمونو تهیه کنم! گفتند باشه مانعی نداره! بیایید!

کمی در مورد وبلاگ صحبت کردیم و مشکلات و مسائلی رو که داشتیم مطرح کردیم. اون روزها من تازه با یکی از اعضای کنونی وبلاگمون آشنا شده بودم که گفته بود بهمون که فردی در اینترنت هست که به اسم محمدرضا گلزار با دخترها چت می کنه و اخبار دروغین میده و حتی امضای آقای گلزار رو جعل کرده و برای دختران ایمیل می کنه! وقتی گفتم امضاتونو جعل میکنه آقای گلزار می خندیدند که یعنی شماها امضای منو حفظ شدید و می دونید شکل صحیحش چیه که جعلیشو می تونید تشخیص بدین!؟ گفتند تمام اینا رو تکذیب کنید. من به هیچ عنوان با هیچ احدی و هیچکسی چت نمی کنم! می خوان حرف در بیارن واسم که اینجوری میگن!

من بهشون گفتم آقای گلزار چند تا عکس بهمون بدید که من بگذارم توی وبلاگمون. این عکسها فوق العاده زیبا هستند ولی این عکسها با این کیفیت بالا رو نمیشه با اسکنر با همین کیفیت گذاشت توی وبلاگ. که ایشون به پیام ایرایی اشاره کردند و گفتند یک سی دی از چند تا عکس خوب و ویژه آماده کن براشون.

توی عکسهای اسکیشون که تماشا میکردیم عکسی بود که آقای گلزار کنار یک فلش چوبی بزرگ ایستاده بودند که روی فلش به کلمه ای به انگلیسی نوشته بود. ازشون پرسیدم این چیه؟ گفتند خوشگله فلشه نه؟ من دیدم یک جایی این فلش چوبی افتاده و خیلی هم جالبه برش داشتم و از پیام خواست با این فلش ازم عکس بگیره! بعد گفتند تمام این عکسها رو پیام ازم گرفته.

بهشون گفتیم چرا توی عکسها اخم میکنید بهتون نمیاد! گفتند پیام به من میگه که اینجوری بهتره!

وسطهای حرف زدنمون بود که در اتاق باز شد و آقایی با یک سینی حاوی چند لیوان نسکافه و قهوه اومد توی اتاق. هم آقای گلزار ازش تشکر کرد و هم من از اون آقا که زحمت کشیده بود تشکر کردم.

آقای گلزار گفتند خوب سوالاتون تموم شد حالا پاشین بریم بقیه جاها رو هم نشونتون بدم! اول آقای گلزار از اتاق خارج شدند بعد ما پشت سرشون رفتیم. روبروی در اتاق پیام ایرایی یک قاب بزرگ با پوستر فیلم دموکراسی تو روز روشن بود که چهره عزرائیل محو بود که آقای گلزار با اشتیاق خاصی این تابلو رو نشونمون دادند. بعد به انتهای راهرو رفتیم و وارد یک اتاق دیگه شدیم. آقای گلزار به کسانی که توی اتاق بودند گفتند این خانمها دوستانم و اعضای وبلاگم هستند. توی اتاق دو تا آقا بودند که من خودمو بهشون معرفی کردم و آقای گلزار هم آقایان را معرفی کردند که آقای شاهین آرایشگر خود آقای گلزار یکی از اون آقایان بود. منم بهشون گفتم که ایشون کارشون رو که همیشه می بینیم و توی مجله رویش هم در گذشته مقاله ای برای کات مو داده بودند. بنده خدا آقای شاهین متعجب مونده بود که اینا چه دقتی دارن! دکوراسیون اتاق و سالنه آرایش دقیقا مثل آرایشگاهها بود. سالن آرایش دو تا در داشت که ما در دیگر اتاق بعد از خداحافظی از آقایان خارج شدیم و وارد حیاط منز کلاب شدیم. چه حیاط باصفا و زیبا و دلنشینی داشت. یک استخر بزرگ وسط حیاط به چشم می خورد. دکوراسیون حیاط دقیقا به درد آقایان می خورد. چون گوشه ای از بالکنش وسیله بازی کامپیوتری دستی و در گوشه ای دیگر دارت و در گوشه ایش فوتبال دستی گذاشته شده بود. به قول بچه ها دقیقا برای آقایان طراحی شده بود! آقای گلزار دستگاه سولاریوم را که کاملا از هم باز شده بود و مشخص بود خرابه و قراره تعمیر بشه رو نشونمون دادند و گفتند اینم سولاریوممونه که فعلا این شکلیه!

ما که محو تماشای حیاط شده بودیم به یک در دیگه رسیدیم و به همون سالن دایره ای شکلی که بدو ورودمان به منز کلاب واردش شده بودیم داخل شدیم. آقای گلزار ما رو به یک راهروی دیگه که از همون سالن دایره ای شکل منشعب میشد بردند و وارد اتاقی شدیم که تمام در و دیوارش عکسهای آقای گلزار بود و در گوشه ای از اتاق کاناپه راحتی قرار داده شده بود و یک دراوور و یک آیینه بزرگ در گوشه دیگر اتاق بود بردند و گفتند اینجا هم اتاق گریمه!

چیزی که خیلی جالب بود و در تمام مدت منز کلاب گردیمون! توجه ام را جلب کرده بود این بود که دقیقا هر اتاقی و هر قسمتی از منز کلاب برای کار منحصر به فرد و ویژه ای که برایش اختصاص یافته بود تزئین و دکوراسیون شده بود. اتاق گریم دقیقا با آتلیه و سالن آرایش کاملا دکوراسیونهای مجزا و منحصر به خودشان را داشتند و حتی همون سالن دایره ای شکل که مثل سالن انتظار می ماند دکوراسیونهایی کاملا متفاوت داشتند و این مطلب مدیریت دقیق و درست و با سلیقه و تخصصی آقای گلزار را نشان می داد.

بعد آقای گلزار گفتند خوب دیگه همه جا رو هم دیدین! اومدیم خداحافظی کنیم که یادمون افتاد سی دی عکسها رو نگرفتیم. بچه ها هم گفتند ما می خواهیم اینجا نسکافه هم بخوریم. آقای گلزار هم خندیدند و گفتند باشه برین عکسهاتونو بگیرین و نسکافه تونم بخورین ولی شلوغ نکنید. من واسه شماها خیلی استثنا قائل شدم که تمام اینجا رو نشونتون دادم و داخل منزکلاب آوردمتون. بعد به تابلوی ورود بانوان ممنوع که بر روی یک دیوار نصب بود اشاره کردند و گفتند اینجا ورود خانمها ممنوعه! ما هم گفتیم شما خودتون گفتین ما دوستانتونیم! غریبه نیستیم! اینجا واسه غریبه ها ورود ممنوعه! آقای گلزار خندیدند و ازمون خداحافظی گرمی کردند و در اتاق خودشونو باز کردند و رفتند داخل اتاقشون تا به مهمونشون برسند.

ما هم برگشتیم رفتیم داخل اتاق پیام ایرایی. بچه ها مشغول نسکافه خوردن شدند و منم رفتم سراغ میز پیام ایرایی و ایشون هم یکسری عکس از فولدرهای کامپیوترشون با انتخاب خودم برام روی یک سی دی ریختند و بهم دادند. از آقای ایرایی هم چند تا سوال خصوصی و یواشکی پرسیدم. بخصوص در مورد مارکهایی که آقای گلزار استفاده میکنند و خواهرزاده ها و برادر زاده شون. ایشون گفتند که برسام چهارم دبستانه و آویسا سه سالشه! ازشون در مورد برادرزاده آقای گلزار هم پرسیدم که گفتند نمی دونم.

یکدفعه دیدیم دوباره آقای گلزار اومدند توی اتاق. به پیام ایرایی گفتند پیام عکسهای خوب بریزی روی سی دی ها! بعد گفتند بچه ها بهتون اینجا خوش گذشت!؟ ما که نمی دونستیم از شوق و ذوقمون چه جوابی بهشون بدیم! گفتم آقای گلزار خواهشا به ما هم از مجله مخصوص باشگاهتون بدید. فقط می خواهیم یادگاری داشته باشیم. گفتند باشه و به پیام ایرایی گفتند موقع خروجشون از جلوی در بهشون بده. بعد دوباره آقای گلزار گفتند خوب دیگه ایندفعه جدی جدی خداحافظ .

از پیام ایرایی کلی تشکر کردیم و به سمت در خروجی رفتیم. پیام ایرایی گفت خانم ملک خانی الان از بردیا در مورد مارال برادر زاده شون می پرسم! بعد رفتند و بردیاخان رو پیدا کردند و ازشون پرسیدند. بردیا خان هم اول متعجب بود که اینا برادرزاده ما رو هم مگه می شناسند؟ بعد من رفتم جلوتر. گفتم بردیا خان ببخشید این سوال من بود. مارال جون چند سالشونه؟ خندیدند و گفتند سه ماه از برسام بزرگتره! بهشون گفتم بردیا خان میشه شما هم چند تا عکس از خودتون بهمون بدین بگذارم توی وبلاگمون! طرفداران شما هم کمتر از آقا رضا نیستند! ولی ایشون گفتند نه دیگه اینو نخواهین!

بعد هم تشکر کردیم و اومدیم دم در که پیام ایرایی از روی یک سری از مجله های مخصوص منز کلاب که جلوی در روی هم چیده شده بودند به تعداد نفراتمان برداشتند و به دستمان دادند. آخر سر هم با خداحافظی بسیار گرم پیام ایرایی از منز کلاب بیرون اومدیم و رفتیم سوار ماشین دوستمون شدیم.

 

این موضوع رو هم بگم که تمامی این اتفاقات و این خاطره زیبا متعلق به سال هشتاد و هشته! جاهایی از این خاطره مربوط به موضوعات گذشته هستش مثل برگزاری کنسرت و تاریخ کنسرت و حضور پیام ایرایی در منز کلاب و سن برسام و آویسا جون و اسکی کردن آقای گلزار در زمستان گذشته و همایش تیم اسکی ارتعاشات! ما باز هم در همون سال گذشته موفق شده بودیم که دیگر دوستانمون رو به منز کلاب آقای گلزار ببریم و دیدارهایی کاملا صمیمانه و دوستانه و در فضایی بسیار مهربانانه بتوانیم با آقای گلزار تک سوپر استار سینمای کشورمان داشته باشیم. اما امسال به خاطر خیلی از مسائلی که پیش آمد دیگه اجازه بهمون داده نشد! این خاطره هم جزو اسرار بود اما حالا که دیگه اوضاع و شرایط عوض شده، تجدید این خاطره بسیار دلنشین را به صلاح و مصلحت وبلاگمون دانستیم. کنجکاوید تعداد نفراتمون رو هم بدونید؟ سه نفر بودیم. اجازه ندارم اسم دیگر دوستانم را ببرم. چون از دوستان بسیار نزدیکم هستند ولی از اعضای وبلاگ نیستند.

 


 

آوا خاطره دیدارش رو با محمدرضا گلزار اینجوری نوشته: (توضیح این مطلب ضروریه که آوا جان در بسیاری از قسمتهای نوشته اش از صورتکهای خندان استفاده کرده بود ولی این صورتکها برای آپلود مطلب مشکل ایجاد می کردند که ناچار به حذف این صورتکها شدیم. پوزش ما را بپذیرید.)

 

salam bacheha emruz umadam gozareshe didaramo ba aghaie super star tarif konam baratun tarif konam?????

khob bazarid az aval tarif konam faghat ghablaz un be kholbazihaie mano dustam nakhandida . seshanbe 22 deimah bud ma emtehane zaban dashtim moaleme ham ke khoda kheiresh bede enghadr sakht dade bud ke nagu hame bacheha asabashun shode bud khurde shishe ghiafeha ham hame in shekli. man ba inke zabanam khube akharin nafar umadam birun saramam koli dard mikard. inam baiad begam ke ie khiabun balatar az madresamun sobe hamun ruz bombgozari shode bud ieki az shakhsiataie elmi keshvaro teror karde budan vala man ke nabudam ama hame tarif mikardan tashishehaie madrese larzide .kholase hame too madrese sherlok holmz shode budan. un rooz induste manam marjan ke asheghe siasato in harfast ie zare ham fuzule velesh mikardan be khodesh narenjak mibande mire too amaliate shahadat talabane sherkat mikone. az koja residim koja? khob dashtam migoftam az emtehan ke umadim birun marjan behem pishnahad dad ke miai berim sahneie teroro bebinim? akhe az sob bachei namunde bud ke narafte bashe sahneie teroro bebine. ma ham ke ehsas mikardim ja mundim dige doiedim kife munam part kardim too kelas peleharo 2ta ieki miumadim paien albate ma bekhatere masalei ke badan mifahmid khoshhal budam. marjan aval goft berim khoraki begirim ke kesi behemun shak nakone manam ghabul kardam raftim super ie pakat khoraki kharidim badesh rah oftadim tarafe mahale hadese. khob ta inja rabtesh be reza golzar chi bud? chi hads mizanin? reza golzar kargah shode bud? ba lebase mobadal umade bud? too super bud?
be nazaretun chi bud? kholase khiabun por az mamure entezami bud ma ham haminjuri dashtim bara khodemun khoshhalo khandan miraftim ke iehooooooooooooooooooooooo.khob din din baghieie in serial ro darghesmathaie badi taghdim mikonim. be nazare shoma darghesmathaie badi che etefaghi mioftad shoma chi hads mizanin? maro gereftan? khodemun teror shodim? rezaro didim?

masalan ie hafte bad shod. khob ta unjai pishraftim ke ma didim iehoooooooooo. dustane aziz kheili be khodetun zahmat nadin javab dar gozineha nist. ma didim iehoooooo kucharo niru entezamie aziz baste ke ievaght fuzulaie mesle ma naian kargah bazi darbiaran. kholase man ba inke midunestam mitunim az kuche balaie berim be marjan goftam bia az kuche paieni berim. un bande khoda ham az hameja bikhabar goft khob bashe berim goft az kucheie shoan ina berim. in shoanam khodesh majara dare ke agar bachehaie khoobi bashin tarif mikonam sare forsat baratun. akhe man bara in goftam az in kuche berim chon ie kuchulu delam shur mizad.

hei ba khodam migoftam nakone zabunam lal sheshehaie khuneie mohandes shekaste bashe nakone dur az joon gol tarside bashe . rasti age goftin gol kie? rasti ie chizi begam marjan az reza khoshesh nemiumad darvaghe motenafer bud iani bishtare dustamun n juri budana iani hastan ama khob marjan ie farghi ba una mikard inke be hamun andaze ke az reza badesh miumad be hamun andaze shifteie bardia bud ie bar ke bardiaro too khiabune madresamun ba un bmw khoshgelash dide bud ke mashala hezar mashala cheghadram behesh miad . bache ha be zur gerefte budanesh napare vasate khiabun. kholase dashtim bara khodemun az sarpaieni miraftim ke didim dame khuneie golzaremun ie mashine sefid vaisade marjan zogh kard ke khoda kone bardia bashe doied manam goftam alkhe khenge man saat 12 zohr chikar kone akhe badesham ma az in shansa nadari kholase hazer budi m khedmatkareshunam bebinim. albate ba tipaie ke ma ashtim age ieki az afrade khunevadaro mididim ghatan behemun pishnahade kar midad unam too khune ke na baghche. akhe nemidunid che tipi dashtim ke boliz surati ba sarafon modele paien piliseie nok medadi faghat ie tele surati ba ie kafshe surati kam dashtim ama khob shans avordim ke zemestun bud kapshen tanemune meshki boland bud khoshbakhtane. nemidunid dar un lahze che jagari shode budim ke?

marjan goft age reza bud man ke negasham nemikonam. manam dige behesh goftam bebin man o to mashala enghadr khoshansim ke hatman mibinimesh kholase raftim nazdiktar ke didim 2ta dokhtar ke avale dabirestan budan az bachehaie madreseie khodemunam budan vali aval budan ma pish budim vaisadan dame mashene ie mashine sefid khoshgele shasi bolan mano marjanam eshghe mashin mahve mashin budim. mage mitunestim esmesho bekhunim kholase bad az ie sanie ehsas kardam az hame taraf dare behem bomb vared mishe dige mikhastam be marjan begam ke vasiatamo be mamanam ina beresune. mashinesh vaisade bud ruberuie dare parking nemidunam dasht miraft too ia dasht miumad birun. ie on be khodam umadam be marjan goftam eeee marjan golzarehaaaa berim bebinim chejurie enghadr migan chenan in jomleharo ada kardam ke masalan egar pesare hamsaiamuno didam kheili adi ghiafamam dar un lahze in shekli bud vali dashtam az farte haiejan vasate kuche velo mishodam tamame paham milarzid ie on iade in shere oftadam ke mesrae avalesh mige umadam ie khabari begiram saheb khabar biamado man az dar bedar shodam sorri man nake adabiatam alieee ineke . kholase ma raftim invare kuche daghighan hamun jaieke baran kosari too tofighe ejbari migoft aghaieeeeeee superstaaaaaaaaar

kholase joonam baratoon bege ke ma khodemuno jam kardim kheili mohkam kheili ostovar posht saf ba perestij raftim jelotar ta ma raftim jelo un dokhtara raftan kenar ieho ehsas kardam ke dige daram mioftam age daste marjano nemigereftam fekr konam ba maghz mioftadam too jube jeloie khunashun kholase darhalike az sar ta pa milarzidam goftam sssaaaalllam aghaie golzar reza ham ke fekr konam fekr karde bud ma az amin abad farar kardim ba mehrabuni goft salam azizam khubi? man jelotar az marjan vaisade budam un khejalati posht vaisade bud bacheha reza unmoghe einak khoshgel ray-banash ba un kolah chaharkhunehash ba ie kote kheili khoshgele ghahvei pushide bud. iani man vaghti behesh salam kardam un einak zade bud ke iehoooooooooo einakesho bardasht ie dafe ehsas kardam zamin zire pam dare micharkhe daram bihoosh misham. din din (titraj
.
be nazaretun che etefaghi oftad man mordam? dobare zende shodam? darhale ehtezar budam va reza un fereshteie marg too demokrasi bud? ia morde budam too behesht budam dashtam hor beheshti mididam ia too ghese budam dashtam shahe pariono mididam?

bazam hichkodum man ruberuie dare khuneie reza ina vaisade budam dame panjereie mashinesh va dashtam harf mizadam pas mavaraie darkar nabud kholase einakesho bardasht ke dige midunid dige kheili jazabo jentelmano ba kelaso khoshtipo ina ba un cheshmash ke man ru cheshme hich bani bashari nadide budam be ghole marjan akhe ie pesar enghadr cheshmash doroshto khoshrang asalan age goftid cheshmash daghighan che rangie?sabze abie tusie ghahveie? khob age fahmidid be maham begid chon maham dorost nafahmidim. vali khodaiesh ie sabze fogholade khoshrange. kholase ie kam az halat iakh o boht darumadim. ke dige ie juraie man be ghole marjan engar pesarkhalamo didam dige ghiafeie marjan injuri bud. mashala hezar mashala enghadr aghaie golzar mehrabunan ke ma engar100 sale hamdigaro mishnasim dige man kam munde bud az sholezard pazune maman bozorgam baraie reza dardodel konam. avalesh bad az ahvalporsi esmemuno porsid bad 2 ta ax az baghale sandalish darovord poshtesho baramu emza kard va goft azizam esmetun manam esmamo goftam axash muhasah boland bud marjan migoft nemishe behesh begi mu kutah bede akhe khoshgeltere. dige marjan bara kole famileshun emza gereft. khube khoshesh nemiumad hala. bad man ba in ke lahze lahze karasho midunama goftam filme jadid bazi nemikonin ke goft ie film bazi kardam ke too jashnzvarast toosh naghshe ezrailo daram too delam goftam khoda bede az in ezrailaaaaaa. bad raft sare bahsaie takhasosi cinema ke dige velesh konid. badesh ie bahsi shod ke ishun ba marjan ekhtelafe nazar dasht

marjan mikhast rezaro moteaghed kone reza mikhast marjano moteghaed kone kholase akharesham marjan taslim shod be eftekhare aghaie superstar. kholase man ke didam marjano vel koni dige inja mizegerd tashkil mide. bahso avaz kardam ie dafe goftam bebakhshid aghaie golzar mishe man ie soale khosusi azatun beporsam? sareshuno endakhtan paien ba iek max kutah bad sareshono ovordan bala ba mehrabuni ama ba ie kuchulu tardid goftan khob pepors.manam kheili sari goftam bebakhshid raste ke shoma namzad kardin? bacheha fekr mikonid chehrashun che halati shod man vaghti azashun in soalo porsidam ? ghiafehaie marjan va un 2 ta dokhtare ke didani bood hamashon talfighi az budan rastesh khodamam kheili khejalat keshidam. kesani ke fekr mikonan ishun asabani shod ia narahat shod ia taajob kardan vaghean dar eshtebahand chon ishun ba mehrabunie hamishegishu goftan na in mozo kamelan shaieast bad un dokhtara porsidan akhe mensclub taied karde bud? aghaie golzaram ke fekr konam mikhastan maro kishomat konan hamun lahze zangidan menz club gozashtan ru speaker va behemun goftan biain beshnavid badesh be monshishun goftan. azizam man namzad kardam? monshishunam goftan na in masale kamelan shaieast. badesh khandidan va ru be man goftan khob khialetun rahat shod? dige moshkeli nist?

manam ba koli khejalat goftam na mamnun mersi lotf kardin. vaghean harki dige bud ia az mashin piade mishod mizad mano ia ie jure badi barkhord mikard ia migoft in mozu be kesi rabti nadare. khob bi jahat ke ishun superstar nashodan ke. badesh man porsidam bebakhshid shoma ba webloge sare ertebat darin ke ishonam goftan bale belakhare una az tarafdaraie ghadimian albate nake motmaen nabashama ama khob ino goftam ke bahso avaz konam. vasataie harfemun bud ke mashineshun mohkam be dare parking khord .badesh goft ei vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii enghadr bamaze goft ei vai ke ma zadim zire khande ama arum dar hamin moghe sedaie gole azizam umad marjan 2 metr parid hava bargashtam behesh goftam aberumuno bordi. khandid hichi nagoft. bad ie bahsi pish umad ke aghaie golzar behemun goftan adam ta ie nafaro nadide nabaiad rajebesh hezavat kone bebinid poshte man cheghadr shaieast? midunid ke migan maghrureo khodesho migireo elahi bemiram kheiliiiiiiiiiii deleshun por bud bad ba ie halate kheil masumi goftan bacheha? man maghruram? khodamo migiram?ma ke vaghean dar un laze sharmande shode budim hichi nagoftim faghat man goftam aghaie golzar shoma kheili ham mehrabuno motevazeid ie labkhande kheiliiiiiiiii ghashangam dar java besh behemun tahvil dad.

man porsidam shoma webloge sareinaro mikhunin? ke reza ham ba ie jeste kheili jedi ba un akhm khoshgele ke vaghean didanie goft chetor mage? chize badi minevisan? manam goftam na aslan intor nist khialetun rahat bashe faghat akhbare marbut va ax ta ie khabari ham motmaen nashan neminevisan. bacheha ie dafe reza ba tajob ru kard be man va un 2 ta dokhtara porsid shoma hamdigaro mishnasin? manam ke ghaiem bashak bazim ru shode bud. goftam man bale ama ina mano nemishnasan. vali fekr konam teflak rabetamun ro nafahmid. badesh aghaie golzar goftan khob bacheha emtehane chi dashtin? manam ke sokhanguie hame budam goftam zaban. badesh ba mehrabunio ie cheshmake ba maze gofta ke 20 dige? are? manam ke ba koli khejalat goftam na kheili sakht bud. goft ke eeeeeeeeeeeeeeee akhe chish sakht bud manam goftam ke gerameresh kheili sakht bud. goftan akhe geramer ke kari nadare kheili asune ke man zabanam kheili khube har soali darin peporsin ia age bargeie soalatetuno darin bedin man baratun hal konam ma ham ke faghat khodemun budimo khodemun goftim na hamramun nadarim badesh khandidano goftan can you speak engilish manam ie kam 2 3 jomle goftam ke aberumun nare albate khubam shod soalamuno nadashtim chon age mididan ehtemalan koli mikhandidan chon baraie ishun ghatan asun bud. ie soalam ie hamun dokhtare porsid ke alan iadam nist chi bud man enghadr taajob kardam ke az halate chehram aghaie golzar zadan zire khande bad goftan chie chera enghadr taajob kardi?enghadr ajibe?man in juri!!!! un injuri.

khaste shodin? vali ma aslan khaste nashode budim ba in ke fekr konam ie nimsaati vaisade budim dashtim sohbat mikardim ama aslan zamano nemifahmidim. bad marjan az man khast peporsam ke baraderesh bardia ke khareje bara hamishe rafte. manam ke dige mashala az pesarkhale unvartar shode budam dige porsidam rasti baradaretun ke goftin raftan dubai rast bude dige aslan khodamam soalamo nafahmidam badesh aghaie golzar ba taajob va jediat porsidan.man gofta??????? goftam manam ke dige dashtam ab mishodam be marze sekte budam ba tars goftam bale dige khodetun goftin too mosabeheie vallyball raftan kharej goftan baraie madrake zabanesh rafte bud bargashte bara hamishe narafte bud ke. badesh aghaie golzar goftan bacheha ie concerti man daram ke 18 be modate 10 shab bargozar mishe man mizanam 4 ta khanande mikhunan babake jahanbakhsh maziar falahi omid va sohrab. bad goftan mishnasideshun????? ma ham goftim baaaaaaaaaaleeeeeee goftan hala behetun khabaresho midam dust dashtin hatman biain badesh goftan bachehaaaaaaa concertemun tehrano miterekune ke marjan goft bale jibaie ma ham miterekune. nemidunam shenid ia na ama hichi nagoft badesh goft bacheha kheili bebakhshid mazerat mikham man daram miram sare tamrin nemitunam bishtar az in vai sam na gofte namanad ke dar heine sohbatemun marjan hei ba sogholme migoft kellasemun dirshodeha khodafezi kon berim dige . manam har bar zire lab migoftam asssssssslaaaaaaan mohem nist. mage az in forsata cheghadr pish miad? badesh man goftam aghaie golzar khalam kheiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiii shomaro dust dare labkhand zado goft lotf daran

mage ma aghaie golzaro raha mikardim ta miumad bere ma nemizashtim ta miumad mashinesho roshan kone ma ie chizi migoftim ke majbur mishod khamush kone. akhe man che juri mitunestam del bekenam mani ke vaghti mirim cinema filasho mibinim vaghti film tamum mishe ba gerie miam birun chejuri mitunam del bekanam unam inja ba un hame etefaghaie ghashang. bare akhar dige aghaie golzar goftan bacheha sharmande man kheili diram shode mazerat mikham baiad beram sare tamrin concertkheili khoshhal shodam ke didametoon kheili khoshhalam kardin daghighan tamame jomalati ke ma mikhastim begim ishun ba mehrabuni migoftan dar heine sohbatam hei marjan migoft kellas shoro shoda man migoftam asllllaaaaaaaan mohem nist mage az in forsata cheghadr pish miad? ma ham beheshun goftim kheili khoshhal shodim ke didimetun mamnoon ke vaghtetun ro darekhtiare ma gozashtin unam kheili mehrabun goft khahesh mikonam badesh ma aghab aghab raftim unam bahamun bye bye mikard bugh zar baramun dast tekun dad. badesh raftan ma ham sarbalaiewro doieedim pahamunam ke az dard dasht mishkast. umadim teror bebinim khodemun teror shodim teroram nadidim kellasamunam dir shod cheshm ghoreham tahvil gereftim

nazare marjanam ke kheili jaleb bud badan migam dige angoshtam dard gerefte dige enghadr type kardam faghat be eshghe shomaha .


 

الهه خاطرات دیدارهایش با گلزار رو اینگونه بیان كرده:

من در تاریخ 18اردبیهشت 1387سعادت اولین دیدار با اقای گلزار را پیدا کردم واز این موضوع بسیار خوشحالم.اولین دیدار من با ایشان درست ساعت10صبح همان18بود که من به صورت خیلی خیلی اتفاقی فهمیدم محمدرضا گلزار اصفهان است و خوش بختانه روزی که من فهمیدم تازه اومده بودن و هنوز زیاد کسی خبردارنشده بود.خلاصه یک بار ساعت7صبح رفتم که بهم گفتن اینا ساعت 4 صبح از سر فیلمبرداری اومدن و الان خواب هستن برو ساعت 11 بیا.منم ماشین اقای گلزار که اون روز*بی ام و*بود رو دیدم و مطمئن شدم که هستن.برگشتم ومجددا ساعت 10برگشتم هتل تا وارد شدم همه گروه اماده بودن و بازیگران یکی یکی گریم میشدن و با اسانسور پائین میومدن.با مامانم نشستیم ومنتظر اقای گلزار ماندیم.ناگهان مادرم به من گفتند که فکر کنم اقای گلزار اومدن منم با تعجب گفتم کجان؟مامانم گفت اون اقایی که لباس سبز پوشیده و موهاشم بلنده که ناگهان متوجه شدم خود اقای گلزارهست. با مادرم همزمان از جا بلند شدیم اقای گلزار متوجه حضور ما شدند و رجلو امدند و سلام کردن من گفتم ممکنه عکس بگیریم اقای گلزار گفتن چشم دوربین رو اماده کنین من میام..

من فورا دوربینم رو اماده کردم و ایشون تشریف اوردند در همان حال که کنار من برای عکس ایستاده بودن به مامانم گفتن این ها موهای خودم نیستا به خدا موهای خودم خیلی کوتاهه و با انگشت اشاره کردند و نشان دادند. مامان منم که خیلی راحت با اقای گلزار صحبت میکرد بهشون گفت بله مو کوتاه بیشتر بهتون میاد اقای گلزار هم از اینکه مادرم این قدر راحت صحبت میکنه خیلی خوشش اومده بود.خلاصه عکس رو گرفتیم و مادرم شروع کردن از من گفتن که این الهه شما رو خیلی دوست داره همه فیلم هاتون رودیده اصلا حفظ شده و...اقای گلزار در همون حالی که به حرف های مامانم گوش میکردن میگفتن عزیزمه عزیز دلمه...و در پایان هم گفتن این فیلم دوخواهر هم خوبه حتما ببینین.. بعد اقای گلزار رفتن طرف دیگر من رفتم پیششون و گفتم ممکنه بازم عکس بگیریم؟گفتن حتما فقط اجازه بده من لباسمو عوض کنم و بیام و رفتن بالا و لباسشون رو عوض کردن و اومدن و یک عکس دیگه هم باهام گرفتن من گفتم ممکنه یه امضا واسم بکنین گفتن چشم اسمت چیه عزیزم؟منم اسممو گفتم ...لازم به ذکره که یه نکته ای رو بگم اقای گلزار اون روز خیلی عجله داشتن و همه گروه رفتن و ایشون وخانم کریمی موندن و دو سه نفر دیگه..اقای گلزاربا اینکه خیلی عجله داشت ولی خیلی زیبا و مردمی برخورد کردن و یادم میاد خانوم کریمی میگفتن بریم دیگه دیر شد ولی ایشون ایستادن و باز هم با من عکس گرفتند... درپایان هم خداحافظی کردند وبوق زدن و رفتند.. این بود خاطره اولین دیدار من با محمدرضا گلزار عزیز و مهربان...

 


 

گروپ رسمی محمدرضا گلـزار(بردیا تاجبخش)

من بهترین خاطره ای که دارم مربوط میشه به بهمن ماه سال گذشته که برای دیدن بازی والیبال رفته بودم...
بازی شروع شده بود و من هنوز نرسیده بودم...
خیابان المپیک(غرب تهران)که نزدیک استادیوم بود تصادفی رخ داده بود و همون باعث کلی ترافیک شده بود...
من هم خیلی عجله داشتم برم,میدونین چرا؟چون ساک ورزشی رضا دسته من بود و باید حتما قبل از بازی بهش میرسوندم...
دوست آقای گلزار که اسمشو نمیتونم بگم مدام با موبایل من تماس میگرفت و میگفت رضا عصبانیه پس کجایی؟؟؟؟
منم هی میگفتم تو ترافیکم...خلاصه من رسیدم به سالن...
با کارتی که رضا از دومین مسابقه بهم داده بود رفتم توی جایگاه ویژه نشستم...
چشمتون روز بد نبینه...یهو دیدم آقا رضا گلزار به من از اون اخما کرده
...
منو میگی از خجالت آب شدم...خلاصه رفتم کلی ازش معذرت خواهی کردم...
اون روز به دلیل اینکه لباس ورزشیش دسته من بود و من نتونسته بودم به موقع خودمو برسونم رضا با لباس شخصی نشسته بود و این موضوع باعث شده بود مدیر عامل باشگاه ناراحت بشه...


تاریخ 4/3/86 هیچوقت فراموش نمیکنم...
روز جمعه بعدظهر بازی والیبال هنرمندان
بود...
منم به دعوت بهاره عزیزم به اون مسابقه رفتم...جا داره همین جا ازش تشکر
کنم...
دیدار اون روز باعث شد من با دو هنرمند دوست بشم...
اول از همه رضای
مهربون و دوم حامد عزیزم...
قبل از اینا من رضارو بارها سر فیلمبرداری تله,آتش
بس,و کنسرت های آریان دیده بودم...
ولی در اون تاریخ صمیمیت بین منو رضا ایجاد
شد...
رضا طرفداران زیادی داره,اونم خیلی زیاد...همه طرفداراشم یادش
نمیمونه...
ولی از اون تاریخ به بعد همیشه منو میشناخت...
اون روز من با حامد
کمیلی عزیزم آشنا شدم که همون شب مهمان برنامه شبکه پنج بود...
حتی با گریم فیلم اغما اومده بود...


 فروردین
ماه 87 شهر بندر انزلی (دهکده ساحلی)
ما همه ساله برای تولدم میریم به ویلامون
در شمال...
اون سال رضا قصد داشت کل شمال ایران رو بگرده...همون ساله که دعوت
شده بود شبکه تهران...
ما رفته بودیم اونجا...اون قسمت ویلاهای خیلی زیبایی
داره,دوستانی که رفتن باید بدونن چقد زیباست...
به طور اتفاقی و بدون هماهنگی
قبلی من رضارو اونجا دیدم و واقعا کلی تعجب کردم...
یعنی اصلا باورم نمیشد,فکر
میکردم خواب دیدم...ولی حقیقت داشت...
رضا آنجا بود...
و ما کلی عکس
انداختیم...
حتی با خانواده منم آشنا شد,و خیلی این آشنایی کمک کرد که رابطه منو
رضا نزدیک و نزدیکتر بشه...
خیلی دوست داشتم اون عکسارو بذارم تا همه ببینن ولی
رضا منو قسم داد...
خیلی عکسای قشنگی انداختیم...
و این بود مختصری از خاطرات من با رضا گلـزار...البته دیدارهای منو رضا خیلی بیشتر از اینا بوده ولی
اینایی که گفتم بهترین دیدارهای من با هنرمند محبوبم بوده...
از همینجا روی ماهشو میبوسم...رضا جان میدونم این چندوقت درگیر بودی...امیدوارم هرچه زودتر
ببینمت...
دوستدار همیشگی تو بردیـا...


خاطرات سید مجتبی بهشتی از دیدارهایش با محمد رضا گلزار

خانواده می خواستند برن مسافرت که منو باخودشون نبردن و زدن تو سرم گفتن بشین درستو بخون بچه...

منم از فرصت استفاده کردم و رفتم پیشه بچه ها تا بریم یه گشتی بزنیم. آقا داشتیم به سمت پارک جمشیدیه میرفتیم که دیدیم خیلی شلوغه وایسادیم که ببینیم چه خبره دیدیم دارن فیلمبرداری میکنن من رفتم جلو ببینم که چه خبره دیدم آقای گلزار عزیز- امین حیایی – مهناز افشار و..... دارن فیلم بازی میکنن رفتم جلو و با آقا گلزار سلام و احوال پرسی کردم (این ماجرا برمیگرده برای سال 1385 که داشتن فیلم تله رو فیلمبرداری میکردن جهت اطلاع دوستان) این اولین دیدار من با آقا رضا بود بعد با ایشون و بقیه دوستان عکس انداختم.

 اون روز بهترین روز زندگی من بود بعد از چند روز که خانواده برگشتن منم همون روز اومدم خونه که یادمه امتحاناتم رو دوتاشو افتادم بعد تابلوشدم چه جورم....

این آخرین دیدار نبود من ایشون رو دوباره توی فرودگاه دیدم که داشتن برای فیلم برداری دوخواهر به اصفهان میرفتند...

قبل از اون من برای ثبته نام درکلوپ ایشون به اونجا رفتم و دوباره آقای گلزار و بریای عزیز و اونجا دیدم....

همین فکر کنم کافی باشه نه یک رومان شد...

تقدیم به دوستاران گلزار عزیز و مدیر سایت Rezzar .

 آمار وبمون
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات