باشگاه طرفداران محمدرضا گلزار GolzarFanClub
درباره وبمون


وبلاگ باشگاه طرفداران محمدرضا گلزار شهریور ماه سال 87 تاسیس شد و در ابتدا نام وبمون باشگاه مردانه محمدرضا گلزار بود که با نام ریزار که آدرس وبلاگمون هستش همخوانی داشت. باشگاه طرفداران گلزار نخستین وبلاگ مرجع حامی مهندس محمدرضا گلزاربا سابقه یک دهه فعالیت مستمر و مدام زیر نظر مستقیم محمدرضا گلزار هستیم و لازم به ذکر است که نام باشگاه طرفداران گلزار را خود محمدرضا گلزار عزیزمون در سال 88 برای وبلاگمون انتخاب کردند. ما توانستیم در این سالها ضمن اطلاع رسانی صحیح ترین اخبار فعالیتهای متنوع و متفاوت محمدرضا گلزارمون ، تازه ترین عکسهای سوپراستار را در شبکه های اجتماعی مجازی (فیسبوک و اینستاگرام و تلگرام) را بدون هیچ وقفه ای و در زمان خودش اطلاع رسانی کنیم. ما توانستیم فعالیتهای محمدرضا گلزارمون را زیر نظر ایشان در زمینه های مختلف ورزشی و هنری و سینمایی و مدلینگ و تبلیغاتی را در اختیار طرفداران و هواداران سوپراستارمون قرار دهیم. ما توانستیم ضمن کسب اعتماد خاندان محترم گلزار و محمدرضای عزیزمون در بین هواداران و گلزاریهای نازنین بدون هیچگونه تبلیغاتی و با خلوص نیت و احترام به تمامی سلایق هواداران سوپراستارمون بمانیم و افتخارمان کسب محبت و اعتماد گلزارمون و هواداران ایشان است. تمامی شما گلزاریهای نازنین مثل خواهر و برادرهای من هستین و از صمیم قلب براتون آرزوی بهترینای زندگیتان رو دارم.


پستهای پیشین
نویسندگان
برگزیده های وبمون

جملات و استاتوسهای ماندگار 

محمدرضا گلزار در فیسبوک 

 
 
برای اولین بار در وبلاگ باشگاه طرفداران گلزار بر آنیم تا جملات و استاتوسهای ماندگار محمدرضا گلزار تک سوپر استار سینمای ایران در پروفایل شخصیشان در فیسبوک را به سبک و روشی نوین و تازه برایتان به نمایش بذاریم.
 
 
 

ONLY GOD CAN JUDGE ME

  


PARVARDEGARA az samime ghalbam MIPARASTAMET

 


KHODAVAND PISHAPISHE MAN GHADAM BAR MIDARAD VA SHEKAST NAPAZIR AST,PAS MAN HAM DAR PANAHASH SHEKAST NEMIKHORAM

  


ghabl az inke raje be rah raftane kasi ghezavat konim,chand ghadami ba kafsh haye oon ghadam bardarimBABA BE MA NEMIKHORI AKHE

 

I wish my memories came with ''√ Save'', ''メ Delete'' and ''► Play'' buttons

 

I don’t stop when I’m tired, I stop when I’m done.

 


Har vaght ettefaghe khoobi tooye zendegim miofte baroon mibare

 

Che sade boodam ke fekr mikardam,bedoram migardand kasani ke mara dor mizadand

  


bavaram nemishe vaSe oomadanam be MAKKAH ham hashie dorost mikonan!!!! ye edde ba KHODA ham kalkal mikonan!!! vaSashoon doA mikonam

  

 یاد گرفتم که
با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند
با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند
از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود
تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم

 

 


خدایا به من کمک کن خوب باشم ... یاری کن آن طور که تو می خواهی من هم بخواهم ... راضی باشم ... نگذار خسته شوم ... با یادی ناب خستگی ام را ببر ... خدایا کمک کن خوب نفس بکشم و خوب بشنوم ... و خاطرات با تو بودن را خوب به خاطر بسپارم ... یاری ام کن ... دم به دم نامت را بر زبانم جاری ساز و یادت را در دلم ... که سرشار از تو شود ...خدایا همراهم باش و نگذار تنها بمانم ... بگذار تا در سختیها با تو آرام شوم... خدایا همیشه با من بمان ....خدایا به من کمک کن تا آنچه را برایم به نام تقدیر نگاشتی با آرامش و صبر پذیرا باشم... مرا یاری کن در دعا کردن ... یاری ام کن تا آنچه را می خواهم جز از تو نخواهم و رسیدن به هر خواسته ای مرا از تو حتی لحظه ای دور نکند ... خدای خوبم کمکم کن تا همیشه امیدوار باشم ، کمکم کن که به تو بیاندیشم ...بگذار هر لحظه نامت را ببرم و کمکم کن که در جای جای خواسته هایم هر دم تو را بخوانم....!!!نمی دانم اینها که می گویم مناجات است یا حرف های دل ...اما دلم تنگ توست....!!!  نامت هوایی ام می کند... کمکم کن مهربانم ... همتی در من بگذار تا بهتر از گذشته با تو خلوت کنم ...لحظه های ناب با تو بودن را برایم بیشتر کن ... حرف دلم را تنها تو می دانی و تنها تویی که همیشه با من می مانی و دردم را تنها تو درمانی ...تو که مهربانترین دوست داشتنی منی....!!خدای مهربان من،تو را سپاس.

 


اگر بدانید مردم چقدر به ندرت فکر می‌کنند، هیچ‌وقت از این‌که چطور درباره‌ی شما فکر می‌کنند نگران نمی‌شوید

 

 


در قصه ءمن با تو،من دلم را جایی فرستاده ام که میزبان خوبی دارد ... حس نابی دارد... ! قصهء بودنت هایت را قدردانم ... سهم من ازتو در قصه ای با تو ،به اندازهء همین بودن هاییست که آرامم میکند ... من در قصه ای زیبا با تو ام ...! تو را میشناسم به خوبی ... خوب تر از خودم ...!!!اما دلگیرم کمی ... ! تو مرا بفهم تو مرا از چشمهایم بخوان...! سکوت کرده ام ... ! من،تنها باتو تنها نیستم...! در دل حرفها دارم...!... خدایا ! دو رویی ، حقیقت تلخ این روز و روزگار را ٬از میان ببر ... من در این روزگار نقابها دیده ام ... قضاوتها دیده ام ... لبخندهای مصنوعی دیده ام ، دوستی های مصلحتی دیده ام ... و جمله هایی که هر چه هست از سر خیرخواهی نیست ،شنیده ام ... !زمین پر است از کسانی که به ظاهر پرچم صداقت را به اوج برده اند...! دیگر خسته ام از عواطف مسموم اطرافم ... اسیر پیله ء بدبینی نیستم ،این تنها دردودلی صادقانه با تو معبود است... حال من با تو خوب است... ! حال من با تمام کسانی که در نزدیک قلبم نشسته اند ،خوب است ... کسانی که دست گرمشان هنوز امین من است ... که میخندند پا به پایم و بغض می کنند با دلتنگی هایم...و من نیز هم!کسانی که با شادی های هم شاد میشوند و با ناراحتی های هم در دل غمی را احساس میکنند... خدایا از تو سوال دارم! تو پاسخم را بده! چرا اینقدر سبقت از همدیگر برای زشتی ها ...؟!؟ چرا اینقدر مردم برای احتکار خوبی ها خو کرده اند ...؟ و درست کنار قلبشان خوبی ها یخ زده ...؟! چرا قضاوتهای ناعادلانه گپ وگفتهای روزانه شده...؟!! کاش گاهی یقه خودخواهی های خود را بگیریم کمی خودمان باشیم... عطر افکارمان را خوشبو کنیم ... زندگی همین لحظه هاست... لحظه هایی که دیگر تکرار نمیشوند... فرصت یکبارهء حیات تکرار نمیشود...شاید این زیستن ، بالاترین شانس باشد ... خدایا!ایمان دارم که تو همیشه هستی! همراهم باش و نگذار تنها بمانم ... بگذار تا در سختیها با تو آرام شوم ... دلم تنگ توست....!!! خدایا همیشه با من بمان...! بودنت را میخواهم....خستگی هایم را بگیر ... دوستم داشته باش ... حرف از تو حرف از عادت نیست ... حرف از من است ... منی که دلبسته ات شده ام...   خدایا من ازتو هدیه میخواهم ... به زمین و زمینیان هدیه بده ...! برای همه ،صداقت میخواهم... چهرهء بی نقاب میخواهم ... من از تو دوستی میخواهم ... من از تو در زمین مردانگی میخواهم ... من ازتو یکرنگی میخواهم.... خنده های از ته دل میخواهم...!  بگذار حرفهایم را کامل بزنم ... !!!چه راحت میشود با واژها بازی کرد ... و چه ساده هیچکس نمی فهمد تو قسمتی از واژه ها هستی...!  و تو ای دوست اگر با کلمات دعا می کنی ، واژه هایت را از عشق پر کن و آنها را از اعماق قلبت برای خدا بازگو کن...وقتی دعا می کنی از ته دل با او سخن بگو....به پروردگارت نشان بده که حاضری با تمام وجودت حسش کنی... راحت و ساده سخن بگو و بگذارتا قلبت هر چه را می خواهد به آن مهربانترین بگوید...باورش کن...  خدایم! باورت میکنم...  من عاشق تو ام اصرار میکنم.... به تو مدیونم اعتراف میکنم....!

 


دوست دارم تشکر ویژه ای از گروه گلزاری ها بکنم. باید بدانند که عاشقانه دوستشان دارم.

 


انرژی گرفتن از مردم پس از اکران موفق یک فیلم بسیار مهم است.

 


هر کاری را اگر به جا انجام بدهی نه تنها چیزی از تو کم نمی کند بلکه کمک کننده هم خواهد بود.

 

 

 

  


آمار وبمون
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic